Latvija siūlo daugybę puikių kempingų, esančių šalia Baltijos jūros, kur lankytojai gali mėgautis ne tik gamtos grožiu, bet ir komfortišku apgyvendinimu. Šiame sąraše išskiriame penkis geriausius kempingus, kuriuose galite leisti atostogas, mėgautis saule, jūra ir smėlio paplūdimiais.

1. Melnsils Kempings

Melnsils Kempings yra žinomas dėl savo gražios vietos Kurzemės regione, tiesiogiai prie jūros. Kempingas siūlo įvairias nakvynės galimybes, įskaitant medinius namelius ir palapinių vietas. Čia taip pat yra modernios patogumai, įskaitant dušus ir virtuvės erdves. Melnsils yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta ramybę ir gamtą, taip pat čia organizuojami įvairūs kultūriniai renginiai per vasaros mėnesius.

2. Piejūras Kempings

Piejūras Kempings, esantis netoli Ventspilio, siūlo lankytojams puikias sąlygas tiek trumpam savaitgalio poilsiui, tiek ilgesnėms atostogoms. Kempingas yra labai arti plačiojo Baltijos jūros paplūdimio, o teritorijoje yra įrengti modernūs nameliai, palapinių ir kemperių stovėjimo aikštelės. Čia taip pat yra žaidimų aikštelės vaikams ir sporto aikštelės suaugusiems.

3. Abragciems Kempings

Abragciems Kempings yra dar vienas puikus pasirinkimas poilsiautojams, ieškantiems ramybės prie jūros. Įsikūręs Engures ezero pakrantėje, šis kempingas siūlo nuostabius vaizdus ir ramybę. Lankytojai gali rinktis iš įvairių apgyvendinimo būdų, įskaitant jaukius namelius ir erdvias palapinių vietas. Kempingas taip pat garsėja savo draugišku personalu ir švaria aplinka.

4. Hortus Kempings

Hortus Kempings yra idealus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta aktyvų poilsį ir gamtos grožį. Šis kempingas siūlo ne tik tradicinę kempingo patirtį su palapinėmis ir nameliais, bet ir įvairias vandens pramogas, įskaitant baidarių ir kanojų nuomą. Hortus Kempings yra puikiai pritaikytas šeimoms ir yra žinomas dėl savo šiltos atmosferos.

5. Kemping Jeni

Kemping Jeni siūlo unikalią apgyvendinimo patirtį pievose ir miškingoje aplinkoje. Kempingas yra populiarus tarp tų, kurie ieško nuotykių ir privatumo. Čia lankytojai gali mėgautis ne tik jūros artumu, bet ir įvairiomis pramogomis, pavyzdžiui, žygiais po aplinkinius miškus ir gamtos stebėjimu.

Šie penki kempingai prie Latvijos jūros kranto suteikia puikias galimybes atsipalaiduoti ir mėgautis atostogomis gamtos apsuptyje. Kiekvienas iš jų siūlo skirtingas pramogas ir patogumus, todėl kiekvienas ras kažką savo poreikiams atitinkančio.

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!