Latvija siūlo gausybę nuostabių kempingų, esančių prie jūros, ežerų, upių ar miškų, kur kiekvienas gali rasti kažką sau tinkamo. Šis straipsnis pristato penkis geriausius kempingus Latvijoje, idealiai tinkančius tiek aktyviam poilsiui, tiek ramioms atostogoms gamtoje.

1. „Camping Apalkalns”

Įsikūręs gražioje vietoje pie Rasas ežero, netoli Cēsis, „Camping Apalkalns” siūlo platų pramogų spektrą nuo vandens sporto iki ramybės gamtoje. Lankytojai čia gali rinktis iš palapinių vietų, medinių namelių ar kemperių stovėjimo aikštelių. Čia taip pat galima išsinuomoti įvairią vandens įrangą ir mėgautis hidromasažo baseinais.

2. „Jūrmala Camping”

Esantis vos už kelių kilometrų nuo populiarųjų Jūrmalos paplūdimių, „Jūrmala Camping” yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori mėgautis tiek jūra, tiek komfortabiliu apgyvendinimu. Šis kempingas siūlo modernias patogumų zonas, vaikų žaidimo aikšteles ir yra puikiai pritaikytas šeimoms.

3. „Kempings Melnsils”

„Kempings Melnsils” yra prie Baltijos jūros, tarp priešais stūksančių pinių ir smėlio. Kempingas garsėja savo ramybe ir gamtos grožiu, suteikdamas lankytojams galimybę atsipalaiduoti ir atsiriboti nuo kasdienio gyvenimo. Čia galima išsinuomoti medines mokymo namelius arba stovyklauti palapinėse tiesiai ant jūros kranto.

4. „Laumas Nature Park Camping”

Šis kempingas įsikūręs Laumas gamtos parke, kuris yra žinomas dėl savo gamtos takų ir retų augalų bei gyvūnų rūšių. „Laumas Nature Park Camping” siūlo įvairias nakvynės galimybes, įskaitant tradicines palapines ir patogius namelius. Kempingas yra idealus pasirinkimas tiems, kurie domisi pėsčiųjų žygiais ir gamtos stebėjimu.

5. „Kempings Leiputrija”

Įsikūręs prie Gaujas upės, šis kempingas yra populiarus tarp baidarių ir kanojų entuziastų. „Kempings Leiputrija” siūlo ne tik įprastas kempingo paslaugas, bet ir specializuotas ekskursijas upėje, žvejybą bei dviračių nuomą. Be to, čia galima mėgautis kaimiška sauna ir išskirtiniais piknikais gamtoje.

Šie kempingai Latvijoje yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori atitrūkti nuo miesto šurmulio ir atgaivinti sielą gamtos apsuptyje. Kiekvienas iš jų siūlo unikalius patyrimus ir yra puikiai pritaikytas įvairiems lankytojų poreikiams, suteikiant galimybę kiekvienam rasti sau tinkamiausią atostogų būdą.

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!