Kavinė „Kavos architektai” Klaipėdoje yra ne tik kavos mėgėjų rojus, bet ir vieta, kur gali būti sukuriamas jūsų idealus rytas. Įkurtas dueto, kuris iš architektūros srities persikėlė į kavos pasaulį, šis kavos baras yra puikus pavyzdys, kaip aistra ir meistriškumas gali transformuoti kasdienį patyrimą į meną.

Kavinėje siūloma įvairovė skirtingų rūšių kavos, nuo klasikinių espresso ir cappuccino iki modernių ruošimo būdų kaip V60 ar Chemex. Svarbus dėmesys skiriamas kiekvienos kavos puodelio kokybei ir skoniui, o kavos yra atsakingai renkamos iš geriausių pasaulio plantacijų.

Kavos „Architektai” taip pat organizuoja įvairius edukacinius renginius ir degustacijas, skirtas tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems kavos gerbėjams, leidžiančius gilintis į kavos pasaulio subtilybes ir mokytis iš patyrusių baristų.

Aplinka kavinėje yra šiuolaikiška ir jauki, su malonia atmosfera, kurioje kiekvienas lankytojas gali jaustis laukiamas ir mėgautis ne tik puikia kava, bet ir skaniais užkandžiais ar desertais. „Kavos architektai” Klaipėdoje yra puiki vieta susitikti su draugais, atsipalaiduoti ar pradėti savo dieną skania kava.

Darbo laikas

  • I – V 07.00 – 19.00, VI 10.00 – 16.00
  • Koordinatės: 55.714046, 21.129778

Nuotraukų šaltinis: © TripAdvisor.com

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!