313 Cable Park, įsikūręs Užpelkiuose, Kretingos rajone, yra viena iš moderniausių ir populiariausių vandens sporto parkų Lietuvoje. Šis parkas yra ideali vieta tiems, kurie mėgsta aktyvų laisvalaikį ir vandens pramogas.

313 Cable Park siūlo platų veiklų spektrą, įskaitant vandenlenčių (wakeboarding), vandens slidžių ir kitų vandens sportų pramogas. Parke įrengtos modernios ir saugios kabelinės sistemos, kurios leidžia mėgautis šiais sportais tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems sportininkams. Instruktoriai yra pasirengę padėti naujokams išmokti pagrindų ir pagerinti įgūdžius.

Parkas yra puikiai pritaikytas lankytojų patogumui. Čia rasite persirengimo kabinas, dušus, tualetus ir kitas būtinas infrastruktūros dalis. Taip pat yra kavinė, kurioje galima atsipalaiduoti ir pasimėgauti užkandžiais bei gaiviaisiais gėrimais po aktyvios dienos ant vandens.

313 Cable Park teritorijoje yra įrengtos poilsio zonos su gultais ir pavėsinėmis, kuriose lankytojai gali pailsėti ir pasimėgauti saulės voniomis. Parkas taip pat siūlo galimybes rengti įvairius renginius, tokius kaip gimtadieniai, įmonių šventės ar sporto varžybos, todėl tai yra puiki vieta tiek individualiems, tiek grupiniams apsilankymams.

Šis vandens sporto parkas yra lengvai pasiekiamas automobiliu, ir jame yra pakankamai vietų automobilių stovėjimui. Kretingos rajonas, kuriame įsikūręs 313 Cable Park, yra gražus ir ramus, todėl čia galima ne tik mėgautis aktyviomis pramogomis, bet ir pailsėti gamtos apsuptyje.

Apsilankymas 313 Cable Park suteiks nepamirštamų įspūdžių, adrenalino ir džiaugsmo visiems vandens sporto entuziastams. Tai puiki vieta tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems sportininkams, norintiems išbandyti naujas veiklas ir praleisti laiką aktyviai.

Darbo laikas

  • I – V 15.00 – 21.00, VI – VII 10.00 – 21.00
  • Koordinates: 55.951608, 21.148217
Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!