sanatorijos druskininkuose
Dalintis

Druskininkai – tai vienas iš populiariausių kurortų Lietuvoje, garsėjantis savo mineraliniais vandenimis ir gydomosiomis procedūromis. Šis miestas yra puiki vieta atsipalaiduoti ir pagerinti sveikatą, o jo sanatorijos yra žinomos dėl aukštos kokybės paslaugų ir profesionalių gydytojų. Šiame straipsnyje apžvelgsime geriausias sanatorijas Druskininkuose, pateiksime jų istoriją, paslaugas ir praktinius patarimus lankytojams.

„Eglės“ sanatorija

Istorija
Sanatorija „Eglė“ yra viena iš seniausių ir žinomiausių sanatorijų Druskininkuose, įkurta dar 1972 metais. Per daugelį metų sanatorija nuolat modernizavosi ir plėtė savo paslaugų spektrą, tapdama vienu iš populiariausių pasirinkimų tiek vietiniams, tiek užsienio lankytojams.

Paslaugos
Sanatorija „Eglė“ siūlo platų sveikatingumo paslaugų spektrą, įskaitant mineralinio vandens vonias, purvo procedūras, masažus, fizioterapiją ir gydomąją gimnastiką. Čia taip pat yra baseinai, saunos, treniruoklių salės ir moderni medicinos įranga.

Gyventojų citatos
„Sanatorija „Eglė“ yra nuostabi vieta atsipalaiduoti ir atgauti jėgas. Čia visada jaučiuosi puikiai prižiūrėta.” – Rasa, nuolatinė klientė.
„Man patinka įvairios procedūros ir profesionalus personalas. Sanatorija „Eglė“ yra mano mėgstamiausia vieta poilsiui.” – Jonas, turistas.

Praktiniai patarimai

 • Rezervuokite procedūras iš anksto, ypač jei planuojate lankytis sezono metu.
 • Pasitarkite su gydytoju dėl jums tinkamiausių sveikatinimo procedūrų.
 • Pasinaudokite galimybe išbandyti įvairias terapijas ir masažus.

Daugiau informacijos: https://sanatorija.lt/

Sanatorija „Draugystė“

Istorija
Sanatorija „Draugystė“ yra dar viena žinoma sveikatingumo įstaiga Druskininkuose, įkurta 1949 metais. Sanatorija garsėja savo ilgamete patirtimi ir kokybiškomis sveikatos priežiūros paslaugomis.

Paslaugos
Sanatorija „Draugystė“ siūlo įvairias gydomąsias ir reabilitacines procedūras, tokias kaip mineralinio vandens vonios, gydomasis purvas, elektroterapija, masažai ir fizioterapija. Taip pat yra baseinas, saunos, treniruoklių salė ir įvairios kineziterapijos paslaugos.

Gyventojų citatos
„Sanatorija „Draugystė“ yra puiki vieta atsipalaiduoti ir pagerinti sveikatą. Procedūros čia yra labai veiksmingos.” – Daiva, vietinė gyventoja.
„Man patinka „Draugystės“ sanatorijos atmosfera ir draugiškas personalas. Visada jaučiuosi čia laukiama.” – Tomas, turistas.

Praktiniai patarimai

 • Rezervuokite viešnagę ir procedūras iš anksto, kad išvengtumėte eilių.
 • Pasinaudokite galimybe pasikonsultuoti su sanatorijos gydytojais dėl individualių sveikatos planų.
 • Nepamirškite apsirengti patogiai ir pasiimti visus reikalingus sveikatos dokumentus.

Daugiau informacijos: https://www.draugyste.lt/

Sanatorija „Belorus“

Istorija
Sanatorija „Belorus“ yra dar viena ilgametė sveikatingumo įstaiga Druskininkuose, įkurta dar sovietmečiu. Sanatorija žinoma dėl savo aukštos kokybės sveikatos priežiūros paslaugų ir profesionalaus personalo.

Paslaugos
Sanatorija „Belorus“ siūlo platų spektrą gydomųjų procedūrų, įskaitant mineralinio vandens vonias, purvo procedūras, masažus, fizioterapiją, kineziterapiją ir dietinę terapiją. Čia taip pat yra baseinas, saunos, sporto salės ir moderni medicinos įranga.

Gyventojų citatos
„Sanatorija „Belorus“ yra puiki vieta atsipalaiduoti ir pagerinti sveikatą. Čia visada jaučiuosi puikiai prižiūrėta.” – Lina, vietinė gyventoja.
„Man patinka sanatorijos procedūros ir profesionalus personalas. „Belorus“ yra mano mėgstamiausia vieta poilsiui.” – Mantas, turistas.

Praktiniai patarimai

 • Rezervuokite procedūras iš anksto, ypač sezono metu.
 • Pasitarkite su gydytoju dėl tinkamiausių sveikatinimo procedūrų.
 • Pasinaudokite galimybe išbandyti įvairias terapijas ir masažus.

Daugiau informacijos: https://www.belorus.lt/

Sanatorija „Saulutė“

Istorija
Sanatorija „Saulutė“ yra žinoma sveikatingumo įstaiga Druskininkuose, orientuota į šeimos poilsį ir vaikų sveikatinimą. Sanatorija buvo įkurta XX amžiaus pabaigoje ir nuo tada siūlo aukštos kokybės paslaugas.

Paslaugos
Sanatorija „Saulutė“ siūlo įvairias gydomąsias procedūras vaikams ir suaugusiems, įskaitant mineralinio vandens vonias, purvo terapiją, kineziterapiją, fizioterapiją ir masažus. Čia taip pat yra baseinas, saunos ir žaidimų aikštelės vaikams.

Gyventojų citatos
„Sanatorija „Saulutė“ yra puiki vieta šeimos poilsiui. Mano vaikai visada čia smagiai leidžia laiką.” – Daiva, vietinė gyventoja.
„Man patinka sanatorijos „Saulutė“ atmosfera ir draugiškas personalas. Visada jaučiuosi čia laukiama.” – Tomas, turistas.

Praktiniai patarimai

 • Rezervuokite viešnagę ir procedūras iš anksto, kad išvengtumėte eilių.
 • Pasinaudokite galimybe pasikonsultuoti su sanatorijos gydytojais dėl individualių sveikatos planų.
 • Nepamirškite apsirengti patogiai ir pasiimti visus reikalingus sveikatos dokumentus.

Daugiau informacijos: https://druskininkai.lt/

Apibendrinimas

Druskininkai yra puiki vieta atsipalaiduoti ir pagerinti sveikatą, o jų sanatorijos siūlo platų sveikatingumo paslaugų spektrą. Nuo mineralinių vandens vonių ir purvo procedūrų iki masažų ir kineziterapijos – čia kiekvienas ras tai, kas geriausiai atitinka jo poreikius. Apsilankykite Druskininkų sanatorijose ir patirkite jų teikiamą naudą savo sveikatai ir gerovei.

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!