Spiningas išlieka vienu iš populiariausių žūklės būdų. Visgi, dažnas žvejys neužsibūna tik savame mieste, o keliauja po visą Lietuvą. Kai kurie taip pat nori rasti kuo gražesnių vietų, jog spiningaudami galėtų pasimėgauti užburiančiais vaizdais. Laimei, šių Lietuvoje tikrai netrūksta. Taigi, jeigu mėgstate spiningauti, tačiau nežinote, kur geriausia tai daryti, skaitykite straipsnį toliau. Pasiūlysime kelias patyrusių žvejų pamėgtas vietas, kur galėsite pasimėgauti įspūdingu Lietuvos kraštovaizdžiu. 

Molėtų ežerai

Molėtų rajonas gali pasigirti nemenka ežerų gausa. Čia laiką leidžia įvairūs žmonės, įskaitant žvejus. Daugelis ežerų tampa puikia vieta spiningavimui su gražiu vaizdu. Kai kuriuose iš jų galima pagauti lydekų, ešerių ir kitų populiarių žuvų. Molėtuose taip pat gera žvejoti įvairiais metų laikais – tiek vasarą, tiek rudenį, žiemą bei pavasarį. Kiekvienas iš jų pasižymi savais privalumais. Taigi, ieškantiems gražių vietų spiningavimui verta užsukti į Molėtus. 

Dubysa

Dubysa – dar viena puiki vieta spiningavimui. Čia taip pat galima užsiimti dugnine ir plūdine žvejyba. Kaip rasti konkrečiai geriausią vietą spiningui? Gyvenantiems Kaune reikėtų važiuoti pro Jurbarko plentą, kur Dubysa įteka į Nemuną. Tuomet pasukite į Seredžiaus miestelį. Po tiltu virš Dubysos galima rasti žvyrkelį, kuriuo pasieksite įvairius krantus. 

Kauno Nemunas

Nemunas yra viena populiariausių vietų žvejybai skirtinguose Lietuvos miestuose. Visgi, itin gražiu vaizdu pasimėgausite būtent Kaune. Be to, čia galima rasti meknių, kuriomis susidomi vis didesnė žvejų dalis. Dažniausiai jos gaudomos spiningu nuo ankstyvo pavasario iki spalio mėnesio. Taigi, tai dar vienas puikus pasirinkimas, ieškantiems įdomios ir gražios žvejybos vietos.

Ką pasirinkti pradedantiesiems?

Jeigu tik neseniai pradėjote spiningauti, pirmiausia rekomenduojama pasirinkti nedidelius ir seklius vandens telkinius. Kodėl tai svarbu? Dėl to, jog pradedantysis spiningautojas turi išmokti taikliai mėtyti lengvus masalus ir pajausti, kokiu tempu reikia šiuos traukti. Nedideliame tvenkinyje ar ežerėlyje atsiranda daugiau galimybių varijuoti renkantis žūklės vietą. Be to, čia galima lengviau apskaičiuoti, kur ir kaip mesti masalą, mat gerai matosi priešingo kranto orientyrai. Visgi, nepamirškite, jog ne ką mažiau svarbu įsigyti kokybišką spiningą. Puikių variantų galite rasti https://fishon.lt/13-spiningai

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!