pramogos šventojoje
Dalintis

Šventoji yra populiarus kurortas prie Baltijos jūros, siūlantis įvairias pramogas tiek aktyvaus, tiek ramaus poilsio mėgėjams. Jei planuojate apsilankyti Šventojoje, štai dešimt geriausių pramogų, kurias verta išbandyti.

Vandens Pramogos

1. Baidarių ir Kanojų Nuoma

Baidarių ir kanojų nuoma yra puikus būdas mėgautis vandens pramogomis. Šventosios upė siūlo ramias ir vaizdingas maršrutas, kuriais galite plaukti su šeima ar draugais. Tai puiki galimybė patirti gamtos grožį ir aktyviai praleisti laiką.

2. Paplūdimio Pramogos

Šventoji turi gražius ir gerai prižiūrimus paplūdimius, kurie puikiai tinka maudynėms. Čia rasite saugius plaukiojimo zonas vaikams ir suaugusiems. Paplūdimio gelbėtojai užtikrina saugumą, todėl galite ramiai mėgautis vandens pramogomis.

Kranto Pramogos

3. Dviračių Takai

Šventojoje yra puikiai išvystytas dviračių takų tinklas, kuris leidžia patogiai tyrinėti apylinkes. Dviračių nuomos punktai siūlo įvairių dydžių dviračius, todėl lengvai rasite tinkamą tiek sau, tiek vaikams. Tai puiki veikla visai šeimai.

4. Žvejyba

Žvejyba yra populiari pramoga Šventojoje. Galite žvejoti tiek upėje, tiek jūroje. Vietiniai žvejai dažnai siūlo ekskursijas laivu, kurių metu galite pagauti įvairių žuvų ir sužinoti daugiau apie žvejybos tradicijas.

5. Pasivaikščiojimai Paplūdimyje

Ilgi pasivaikščiojimai paplūdimyje yra puikus būdas atsipalaiduoti ir mėgautis gamtos grožiu. Šventosios paplūdimiai yra švarūs ir erdvūs, todėl čia galite ramiai vaikščioti, rinkti kriaukles ar tiesiog mėgautis saulėlydžiu.

Pramogos Mieste

7. Kartingų Trasa

Šventojoje yra kartingų trasa, kur galite išbandyti savo vairavimo įgūdžius. Tai puiki pramoga adrenalino mėgėjams. Trasos yra saugios ir tinkamos tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Šios pramogos užtikrins, kad jūsų poilsis Šventojoje būtų įdomus ir turiningas. Mėgaukitės įvairiomis veiklomis ir atraskite viską, ką šis kurortas gali pasiūlyti!

Daugiau informacijos facebooke puslapyje: facebook.com/p/%C5%A0ventosios-Pramogos-Ir-Renginiai-100005204206034/

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!