Skrydžio iš Lietuvos į Egiptą trukmė gali skirtis priklausomai nuo kelių veiksnių, įskaitant išvykimo miestą Lietuvoje, paskirties miestą Egipte ir tai, ar skrydis be persėdimų, ar su persėdimais. Pagrindiniai Lietuvos tarptautiniai vartai yra Vilniaus oro uostas (VNO), o pagrindiniai Egipto įvažiavimo taškai yra Kairo tarptautinis oro uostas (CAI), Hurgados tarptautinis oro uostas (HRG) ir Šarm el Šeicho tarptautinis oro uostas (SSH).

Tiesioginiai skrydžiai

Paskutiniais duomenimis, tiesioginiai skrydžiai iš Lietuvos į Egiptą daugiausia vykdomi užsakomaisiais arba sezoniniais skrydžiais, daugiausia dėmesio skiriant turistinėms kelionėms į tokias kurortines vietoves kaip Hurgada ir Šarm el Šeichas. Šie tiesioginiai skrydžiai, priklausomai nuo konkretaus maršruto, gali trukti maždaug 4-5 valandas.

Skrydžiai su persėdimu

Vykstant reguliariaisiais skrydžiais, gali tekti apsvarstyti maršrutus su vienu ar keliais persėdimais, dažniausiai Europos transporto mazguose, pavyzdžiui, Stambule, Frankfurte arba Varšuvoje. Šie jungiamieji skrydžiai gali gerokai pailginti kelionės trukmę – nuo 7 iki 12 valandų ar daugiau, priklausomai nuo persėdimo (-ų) trukmės.

Skrydžio planavimas

  • Patikrinkite oro linijų bendroves ir maršrutus: Pasidomėkite oro linijų bendrovėmis, skraidinančiomis iš Lietuvos į Egiptą, kad surastumėte tiesioginį maršrutą arba patogiausius jungiamuosius skrydžius.
  • Apsvarstykite išvykimo ir atvykimo oro uostus: Kartais skrydis iš kito Lietuvos oro uosto arba nusileidimas kitame Egipto oro uoste gali sutaupyti laiko arba pinigų.
  • Persėdimo laiką: Užsisakydami jungiamuosius skrydžius atkreipkite dėmesį į persėdimo laiką. Trumpi persėdimai gali sukelti stresą ir riziką pavėluoti į persėdimą, o labai ilgi persėdimai gali be reikalo pailginti kelionės laiką.
  • Sezonas ir kelionės diena: Skrydžio trukmei įtakos gali turėti ir sezonas, nes turizmo piko metu ar per šventes gali skirtis galimi maršrutai. Be to, savaitės diena gali turėti įtakos skrydžių prieinamumui ir kainoms.

Išvada

Keliautojams, vykstantiems iš Lietuvos į Egiptą, kelionė gali trukti vos 4-5 valandas tiesioginiu skrydžiu į populiarias kurortines vietoves arba ilgiau, jei tenka laukti su persėdimu. Išankstinis planavimas ir visų galimybių apsvarstymas gali padėti užtikrinti sklandesnę ir malonesnę kelionę. Visada teiraukitės oro linijų bendrovių apie naujausius skrydžių tvarkaraščius ir trukmę, nes jie gali keistis atsižvelgiant į sezoninę paklausą ir veiklos aplinkybes. Saugių kelionių iš Baltijos šalių į faraonų šalį!

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!