Dalintis

Geriausias laikas keliauti į Tunisą priklauso nuo jūsų pageidavimų dėl oro sąlygų ir veiklų, kurias norite užsiimti.

Pavasaris (Balandžio-Gegužės mėn.)

Pavasaris yra vienas geriausių laikų keliauti į Tunisą. Oras yra šiltas, bet ne per karštas, temperatūra svyruoja nuo 20 iki 25 °C. Šiuo metu laiku žydi gėlės, o kraštovaizdis yra žalias ir gyvybingas. Tai puikus laikas ekskursijoms, žygiams ir lankytinoms vietoms.

Vasaros sezonas (Birželio-Rugpjūčio mėn.)

Vasara yra populiarus turistinis sezonas, ypač paplūdimiams mėgautis. Tačiau temperatūra gali siekti net 40 °C, ypač centrinėje ir pietinėje dalyse. Jei mėgstate karštį ir jūrą, tai gali būti tinkamas laikas, tačiau svarbu pasirūpinti apsauga nuo saulės ir hidratacija.

Ruduo (Rugsėjo-Lapkričio mėn.)

Ruduo yra dar vienas puikus metas keliauti. Rugsėjį ir spalį oras vis dar yra šiltas, bet ne toks karštas kaip vasarą. Temperatūra svyruoja tarp 25 ir 30 °C, o lapkritį pradeda šiek tiek atvėsti. Šiuo metu laiku mažiau turistų, todėl lankytinos vietos ir kurortai bus mažiau perpildyti.

Žiema (Gruodžio-Vasario mėn.)

Žiema Tunise yra švelni, ypač pakrantėje, kur temperatūra retai nukrenta žemiau 10 °C. Tai geras laikas aplankyti istorines ir kultūrines vietas be didelio karščio, tačiau maudytis jūroje gali būti per šalta. Žiemą taip pat yra mažiau turistų, todėl galėsite mėgautis ramesne atmosfera.

Papildomi patarimai

  • Vengti didelio karščio: jei nemėgstate didelio karščio, venkite kelionių liepos ir rugpjūčio mėnesiais.
  • Šventės ir festivaliai: Tunisas turi daug kultūrinių švenčių ir festivalių, kuriuos gali būti įdomu aplankyti. Pavyzdžiui, Kartaginos tarptautinis festivalis vyksta vasarą ir siūlo įvairius muzikos, teatro ir šokio pasirodymus.

Pasirinkę tinkamą laiką kelionei į Tunisą, galėsite maksimaliai mėgautis šios nuostabios šalies grožiu ir kultūra.

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!