Ispanija siūlo platų įvairių kurortų pasirinkimą, kurie patenkins įvairiausius atostogų lūkesčius – nuo ramybės ieškančių poilsiautojų iki aktyvios pramogos mėgėjų. Štai keletas Ispanijos kurortų, kuriuos verta aplankyti.

Costa del Sol

Šis kurortas yra pietų Ispanijoje, Malagos provincijoje, ir žinomas dėl savo nuostabaus klimato, kuris čia vyrauja beveik visus metus. Costa del Sol siūlo platų smėlio paplūdimių asortimentą, prabangius viešbučius ir puikias golfų aikštynes. Marbella ir Puerto Banus yra populiarūs tarp turtingų ir garsių, siūlydami prabangią apgyvendinimo ir prekybos patirtį.

Costa Brava

Šis kurortas yra į šiaurę nuo Barselonos ir garsėja savo nepaliestomis gamtos vietovėmis, uolėtais krantais ir žavingais kaimeliais. Costa Brava yra puiki vieta narų sportui, buriavimui ir žygiams. Lloret de Mar, Tossa de Mar ir Cadaqués yra keletas iš daugybės miestelių, kuriuose galima mėgautis saulės voniomis ir vietos kultūra.

Ibiza

Daugiausia žinoma dėl savo naktinio gyvenimo ir elektroninės muzikos scenos, Ibiza taip pat siūlo nuostabius paplūdimius ir atsipalaidavimo zonas. Šis Baleares salų kurortas yra idealus tiek jaunimui, tiek šeimoms, ieškančioms pramogų ir atgaivos. Ibiza taip pat žavi savo istorinėmis vietomis ir hipių turgeliais.

Tenerifė

Tenerifė, didžiausia iš Kanarų salų, siūlo įvairias pramogas: nuo vulkaninių kraštovaizdžių, tokio kaip Teide nacionalinis parkas, iki nuostabių paplūdimių. Tenerifė yra puiki vieta žiemos atostogoms dėl švelnaus klimato ir daugybės saulėtų dienų.

Menorka

Menorka, dar viena iš Baleares salų, yra žinoma dėl savo ramybės ir ne tokio komercinio turizmo, palyginti su Majorka ar Ibiza. Saloje gausu nuostabių gamtos vietų, ramių smėlio paplūdimių ir istorinių paminklų. Tai puiki vieta tiems, kurie ieško atokios atostogų vietos su galimybe tyrinėti natūralią gamtą.

Costa Blanca

Costa Blanca yra žinoma dėl savo baltų smėlio paplūdimių ir nuostabaus Viduržemio jūros kraštovaizdžio. Čia, pietryčių Ispanijoje, išsiskiria Alicante miestas, siūlantis tiek istorines lankytinas vietas, tiek šiuolaikinius pramogų kompleksus. Benidormas, su savo aukštaūgiais viešbučiais ir vandens parkais, yra populiarus tarp šeimų ir jaunimo.

Costa Dorada

Į pietus nuo Barselonos esanti Costa Dorada yra gerai žinoma dėl savo aukso spalvos paplūdimių. Salou yra vienas populiariausių kurortų šiame regione, ypač tarp jaunimo, dėl savo naktinio gyvenimo ir artumo prie PortAventura – vieno didžiausių pramogų parkų Europoje. Taip pat verta aplankyti Tarragoną, kur galima išvysti puikiai išsilaikiusius Romos laikų paminklus.

Costa de la Luz

Į vakarus nuo Gibraltaros sąsiaurio esanti Costa de la Luz yra žinoma dėl savo ilgų, neperpildytų paplūdimių ir tradicinio Ispanijos žavesio. Tarifa miestas yra populiarus tarp burlenčių dėl nuolatinių stiprių vėjų. Šis regionas taip pat garsėja savo šviesiais saulėlydžiais ir atlantinės jūros gamtos grožiu.

Marbella

Marbella Costa del Sol regione yra žinoma kaip prabangių atostogų destinacija. Čia susitelkę prabangūs viešbučiai, golfo aikštynai, irklavimo klubai ir ekskliuzyviniai restoranai. Marbella taip pat siūlo senamiesčio žavesį su siauromis akmenimis grįstomis gatvėmis ir baltai dažytais namais.

Gran Canaria

Gran Canaria yra dar viena iš Kanarų salų, kurioje galima rasti įvairių kraštovaizdžių – nuo dykumų iki žaliuojančių miškų. Maspalomas yra žinomas dėl savo dykumos paplūdimių ir smėlio kopų, o Las Palmas siūlo miestietišką aplinką su kultūros renginiais ir įvairiomis parduotuvėmis

Šie Ispanijos kurortai siūlo skirtingus atostogų stilius ir galimybes, suteikiant lankytojams platų pasirinkimą – nuo prabangaus poilsio iki aktyvių nuotykių arba atsipalaidavimo gamtos apsuptyje. Kiekvienas iš jų suteikia unikalią galimybę išgyventi Ispanijos kultūrą ir grožį.

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!