Ispanija, esanti Pirenejuose ir turinti įspūdingą krantą, yra turistų ir verslininkų rojus. Ši šalis yra pasiekiamiausia oro transporto priemonėmis, o pagrindinės Ispanijos oro linijos siūlo platus skrydžių spektrą tiek vidaus, tiek tarptautiniuose maršrutuose. Šiame straipsnyje mes detaliai nagrinėsime pagrindines Ispanijos oro linijas, pateikdami informaciją apie kiekvieną iš jų.

Iberia

Iberia yra Ispanijos nacionalinė oro linija ir viena iš seniausių oro linijų Europoje. Įkūrėja buvo 1927 metais, o dabar Iberia yra didžiausia Ispanijos oro linija, siūlanti tiek vidaus, tiek tarptautinius skrydžius. Su pagrindine baze Madrido Barajas oro uoste, Iberia atitinka aukštus saugos ir paslaugų standartus.

Iberia
Pagrindinė baze: Madrido Barajas oro uostas
Pagrindiniai maršrutai: Vidaus ir tarptautiniai
Saugos įvertinimas: Aukštas
Paslaugos: Premium Economy, Business Class

Vueling Airlines

Vueling Airlines yra žinoma dėl savo žemos kainos politikos ir platus skrydžių tinklo po Europą. Dauguma skrydžių prasideda iš Barselonos oro uosto, tačiau bendrovė siūlo ir tarptautinius skrydžius iki kitų Europos šalių miestų.

Vueling Airlines
Pagrindinė baze: Barselonos oro uostas
Pagrindiniai maršrutai: Europos miestai
Žinoma dėl: Žemos kainos
Paslaugos: Basic, Optima, Family, TimeFlex

Air Europa

Air Europa yra didelė Ispanijos oro linija, teikianti tiek vidaus, tiek tarptautinius skrydžius. Jų baze yra Madrido Adolfo Suárez-Barajas oro uostas. Bendrovė taip pat yra dalis SkyTeam aljanso, kas suteikia keleiviams galimybę naudotis plačiu maršrutų tinklu.

Air Europa
Pagrindinė baze: Madrido Adolfo Suárez-Barajas oro uostas
Pagrindiniai maršrutai: Europa, Latėnas Amerika
SkyTeam aljansas: Taip
Paslaugos: Business Class, Economy Class

Iberia Express

Iberia Express yra dukterinė bendrovė Iberia, specializuojanti skrydžius trumpaisiais ir vidutiniais atstumais. Tai puiki pasirinkimo galimybė tiems, kurie ieško pigių skrydžių po Ispaniją ir Europą.

Iberia Express
Pagrindinė baze: Madrido Barajas oro uostas
Maršrutai: Europos miestai
Specializacija: Pigūs skrydžiai
Paslaugos: Basic, Optima

Šios lentelės sudarymas tik apibūdina kiekvienos oro linijos pagrindines charakteristikas. Prieš planuodami skrydį, svarbu pasitikslinti informaciją tiesiogiai pas kiekvieną oro liniją, kad būtumėte tikri dėl galimų paslaugų ir maršrutų pokyčių. Gero skrydžio!

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!