Dalintis

Augustavas, žinomas dėl savo nepaliestos gamtos ir ramybės, tapo traukos centru tiems, kurie ieško atokvėpio nuo kasdienio gyvenimo šurmulio. Čia, tarp žaliuojančių miškų ir skaidrių ežerų, išsibarstę SPA centrai siūlo unikalų poilsį kūnui ir sielai. Paminėsime keletą žymiausių SPA centrų, kurie suteikia išskirtinę galimybę atsipalaiduoti ir atgaivinti savo jėgas.

Hotel Warszawa SPA & Resort

Hotel Warszawa SPA & Resort, įsikūręs ant vieno gražiausių Augustavo ežerų kranto, žavi savo prabanga ir aukščiausios kokybės paslaugomis. Šis kurortas siūlo visapusišką poilsį: nuo atpalaiduojančių masažų iki veido ir kūno procedūrų, taip pat modernią sporto salę ir vidinį baseiną. Viešbutis taip pat garsėja puikia gastronomija, kurioje dominuoja vietiniai, švieži produktai.

Stebuklingas Medical SPA

Sanatorium Uzdrowiskowe Augustów Medical SPA yra specializuotas sveikatinimo centras, siūlantis ne tik poilsio, bet ir gydomųjų procedūrų paslaugas. Čia lankytojai gali pasinaudoti individualiomis sveikatos programomis, kurias sudaro profesionalų komanda, atsižvelgiant į kiekvieno svečio poreikius. Unikalus šio sanatorijos bruožas – natūralių gydomųjų išteklių, tokie kaip mineralinis vanduo ir gydomieji purvai, naudojimas.

Pensjonat & SPA „RAJ”

Pensjonat & SPA „RAJ” yra tikras rojus tiems, kurie ieško ramybės ir intymumo. Įsikūręs miško apsuptyje, šis SPA centras siūlo asmeniškai pritaikytas procedūras, kurios atpalaiduoja ir atgaivina. Joje galima rasti viską: nuo masažų iki specialių kūno šveitimo procedūrų. „RAJ” yra puiki vieta atsikratyti streso ir atgauti vidinę harmoniją.

Wojciech. Hotel

Wojciech. Hotel derina tradiciją su šiuolaikiniu komfortu, siūlydamas svečiams nepriekaištingą aptarnavimą ir kokybiškas SPA paslaugas. Viešbučio SPA centras žada tikrą atsipalaidavimą ir atgaivą: čia galima mėgautis sauna, garine pirtimi ir įvairiomis masažo procedūromis. Wojciech. Hotel taip pat pasižymi puikia vieta, leidžiančia lengvai pasiekti Augustavo gamtos grožybes.

Apibendrinimas

Šie SPA centrai Augustave neabejotinai patenkins net ir išrankiausių svečių poreikius. Kiekvienas iš jų siūlo unikalų poilsio būdą, leidžiantį pasimėgauti gamtos grožiu ir ramybe, kartu rūpinantis savo sveikata ir gerove. Augustavo SPA centrai – tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori atsitraukti nuo kasdienio gyvenimo tempo ir patirti atgaivą tiek kūnui, tiek sielai.

Šaltiniai:

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!