Kauno rotušės bokštas yra reikšminga miesto architektūros ir kultūros dalis, įsikūrusi Kauno senamiestyje. Rotušė, pastatyta 1542 m., išsiskiria savo aukštumu — bokštas siekia 53 metrus ir yra aukščiausias pastatas senamiestyje. Bokštas, kuriame ilgus metus buvo tik siauri ir stačių pakopų laiptai, buvo neseniai atnaujintas ir atvertas lankytojams, kad jie galėtų patirti unikalią miesto istoriją ir mėgautis nuostabiais vaizdais .

Kauno rotušė yra puikus gotikos, baroko ir ankstyvojo klasicizmo stilių derinys. Bokštas yra įspūdingas ne tik savo aukščiu, bet ir kaip miesto senamiesčio centrinė dominantė, iš kurios atsiveria vaizdai į Nemuno ir Neries santaką. Po rekonstrukcijos bokšte buvo įrengtos naujos patalpos, įskaitant liftą, kad būtų palengvintas lankytojų judėjimas .

Rotušės aikštė, ant kurios stovi rotušė, yra viena seniausių ir svarbiausių Kauno istorinių vietų, kurioje vis dar gyvena miesto prekybinė ir kultūrinė veikla.

Darbo laikas

  • III – VI 10.00 – 17.40

Kaina

  • Bokšto lankymo kaina įskaičiuota į muziejaus bilieto kainą. Suaugusiems – 2,50 Eur, vaikams, studentams, senjorams – 1,20 Eur
  • tinka su vaikais

Papildoma informacija

  • Kviečiame užsiregistruoti bokšto apžvalgai telefonu 8 610 82503 arba Rotušės skyriaus bilietų kasoje. Vienu laiku registruotis gali daugiausia 5 asmenų grupė.
  • Koordinatės: 54.896783, 23.886123

Nuotraukų šaltinis: © kaunas.lt

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!