Šventosios kartodromas, įsikūręs kurortiniame Šventosios miestelyje, Palangos savivaldybėje, yra populiari vieta visiems, mėgstantiems adrenalino kupinas pramogas ir lenktynių azartą. Tai viena iš moderniausių ir geriausiai įrengtų kartodromų Lietuvoje, siūlanti puikias sąlygas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems kartingo entuziastams.

Kartodromas turi puikiai suprojektuotą trasą, kuri suteikia įvairių iššūkių ir leidžia patirti tikrą lenktynių džiaugsmą. Trasa yra pakankamai plati ir turi įvairių posūkių bei tiesiųjų, todėl vairuotojai gali mėgautis dinamišku ir įdomiu važiavimu. Kartodrome naudojami modernūs ir gerai prižiūrimi kartingai, kurie užtikrina saugumą ir aukštą kokybę.

Šventosios kartodromas siūlo įvairias paslaugas ir pramogas. Lankytojai gali rinktis tarp skirtingų važiavimo sesijų, pritaikytų tiek vaikams, tiek suaugusiems. Taip pat organizuojami kartingo turnyrai ir lenktynės, kurios suteikia papildomo azarto ir konkurencijos. Kartodromas yra puiki vieta švęsti gimtadienius, įmonių renginius ar tiesiog smagiai praleisti laiką su draugais ir šeima.

Kartodrome dirba profesionalūs instruktoriai, kurie padeda pradedantiesiems išmokti vairavimo pagrindų ir suteikia naudingų patarimų patyrusiems vairuotojams. Tai užtikrina, kad kiekvienas lankytojas jaustųsi saugiai ir galėtų mėgautis važiavimu.

Be kartingo pramogų, Šventosios kartodromas taip pat turi poilsio zonas, kur lankytojai gali atsipalaiduoti ir pasimėgauti užkandžiais bei gaiviaisiais gėrimais. Tai puiki vieta atsipūsti po aktyvaus važiavimo ir pasidalinti įspūdžiais su draugais.

Šventosios kartodromas yra lengvai pasiekiamas automobiliu ir yra patogioje vietoje, netoli Palangos ir Šventosios kurortų. Apsilankymas šioje vietoje suteiks daug malonių įspūdžių, leis patirti adrenalino kupinas akimirkas ir praleisti laiką aktyviai bei linksmai. Tai puikus pasirinkimas visiems, ieškantiems naujų potyrių ir norintiems išbandyti savo jėgas kartingo trasoje.

Darbo laikas

  • I – VII 11.00 – 22.00 (06-01 – 09-30)

Kaina

  • 2 ratai – 3 Eur, 7 min. – 9 Eur, 10 min. – 11 Eur
  • Koordinatės: 56.029653, 21.091327

 

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!