Kauno Draugystės parkas, esantis Kovo 11-osios gatvėje, yra viena iš didžiausių ir gražiausių viešųjų erdvių Kaune. Šis parkas yra puiki vieta tiek vietiniams gyventojams, tiek miesto svečiams, norintiems atsipalaiduoti, praleisti laiką gamtoje ir mėgautis įvairiomis laisvalaikio pramogomis.

Draugystės parkas yra puikiai sutvarkytas ir pritaikytas lankytojams. Čia rasite daugybę pėsčiųjų ir dviračių takų, kurie vingiuoja per žaliuojančius medžius ir gražiai sutvarkytus gėlynus. Parke yra įrengtos poilsio zonos su suolais, kur galima atsisėsti ir pasimėgauti ramybe bei gamtos grožiu. Vasarą parkas tampa populiaria vieta piknikams ir šeimos iškyloms.

Vienas iš parko traukos centrų yra didelis tvenkinys su fontanu, kuris ypač gražus vakarais, kai apšviečiamas įvairiaspalvėmis šviesomis. Tai puiki vieta pasivaikščiojimams ir romantiniams pasimatymams. Parke taip pat yra įrengtos vaikų žaidimų aikštelės, kurios yra labai populiarios tarp jaunų šeimų.

Kauno Draugystės parkas yra vieta, kurioje vyksta įvairūs kultūriniai ir sporto renginiai. Čia dažnai organizuojami koncertai, parodos, sporto varžybos ir kiti renginiai, kurie pritraukia daugybę lankytojų ir suteikia galimybę praleisti laiką aktyviai ir įdomiai. Parkas taip pat yra populiari vieta bėgikams, dviratininkams ir kitiems aktyvaus laisvalaikio mėgėjams.

Parke yra patogiai įrengtos viešojo transporto stotelės ir automobilių stovėjimo aikštelės, todėl jį lengva pasiekti tiek viešuoju transportu, tiek automobiliu. Tai patogi vieta tiek vietiniams gyventojams, tiek miesto svečiams, norintiems praleisti laiką gražioje ir ramioje aplinkoje.

Apsilankymas Kauno Draugystės parke suteiks daug malonių įspūdžių, leis atsipalaiduoti nuo kasdienio gyvenimo rūpesčių ir mėgautis gamtos grožiu bei įvairiomis pramogomis. Tai vieta, kurioje kiekvienas gali rasti sau tinkamą veiklą ir praleisti laiką maloniai bei turiningai.

  • Kovo 11-osios g., Kaunas
  • Tinka su vaikais
  • Tinka / leidžiama su gyvūnais
  • Pritaikyta neįgaliesiems
  • Koordinates: 54.915962, 23.971315

Nuotraukų šaltinis: © parkai.kaunas.lt, Gintaras Vitulskis

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!