Kupiškio marių sala, dar žinoma kaip Uošvės Liežuvis, yra unikali ir žavinga poilsio vieta, esanti Kupiškio rajone, netoli Aukštupėnų. Ši sala yra suformuota Kupiškio marių viduryje ir pritraukia lankytojus savo natūraliu grožiu bei ramybe.

Uošvės Liežuvis yra puiki vieta tiems, kurie mėgsta gamtą, vandens pramogas ir aktyvų poilsį. Salą galima pasiekti pėsčiųjų tiltu, kuris jungia ją su žemynu. Tai leidžia lankytojams patogiai patekti į salą ir mėgautis visomis jos siūlomomis pramogomis.

Sala siūlo daug įvairių veiklų. Čia yra įrengti takai pasivaikščiojimams, kurie leidžia tyrinėti salą ir pasimėgauti nuostabiais vaizdais į Kupiškio marias. Taip pat yra pikniko zonos su stalais ir suolais, kur galima praleisti laiką su šeima ar draugais. Uošvės Liežuvis yra puiki vieta pasimėgauti ramybe ir gamtos grožiu, toli nuo miesto šurmulio.

Vasaros metu sala tampa populiaria vieta vandens sporto entuziastams. Čia galima maudytis, plaukioti valtimis, baidarėmis ar pasimėgauti kitomis vandens pramogomis. Kupiškio marios suteikia puikias sąlygas tiek aktyviam, tiek ramiam poilsiui.

Sala taip pat yra mėgstama žvejų, nes Kupiškio marios yra žuvų turtingos, todėl tai puiki vieta žvejybai. Lankytojai gali mėgautis ne tik gamtos grožiu, bet ir laisvalaikiu su meškere.

Uošvės Liežuvis yra lengvai pasiekiamas automobiliu iš Kupiškio miesto centro, todėl tai patogi vieta tiek vietiniams gyventojams, tiek turistams. Apsilankymas šioje saloje suteiks daug malonių įspūdžių ir leis pabėgti nuo kasdienio gyvenimo rūpesčių, pasimėgauti gamtos ramybe ir gražiais vaizdais.

  • Aukštupėnai, Kupiškio r.
  • Tinka su vaikais
  • Pritaikyta neįgaliesiems

Kaip atvykti

  • Marių g. 9, Aukštupėnų k., Kupiškio r.
  • Koordinates: 55.854107, 24.977743
Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!