Alytaus mieste, adresu S. Dariaus ir S. Girėno g. 7, įsikūręs Lisushi restoranas yra tikras Japonijos kulinarijos perlas Lietuvoje. Ši vieta tapo populiaria tiek tarp vietos gyventojų, tiek tarp turistų, ieškančių autentiško japoniško maisto patirties.

Lisushi restorano interjeras yra kruopščiai apgalvotas ir puikiai perteikia japonų kultūros dvasią. Minimalistinis dizainas, švelnios šviesos ir natūralios medžiagos sukuria jaukią ir ramią atmosferą, leidžiančią lankytojams atsipalaiduoti ir mėgautis maistu. Sėdimos vietos išdėstytos taip, kad kiekvienas svečias galėtų jaustis patogiai, o didelės langai suteikia malonų natūralios šviesos kiekį.

Restorano meniu yra platus ir įvairus, pasižymintis daugybe tradicinių japonų virtuvės patiekalų. Čia galima paragauti įvairių rūšių sušių, sashimi, tempura, ramen, taip pat kitų japoniškų delikatesų. Kiekvienas patiekalas yra ruošiamas naudojant šviežius ir aukštos kokybės ingredientus, kas užtikrina puikų skonį ir autentiškumą. Be to, restoranas siūlo įvairius japoniškus gėrimus, įskaitant sakę ir žaliąją arbatą, kurie puikiai papildo patiekalų skonį.

Lisushi darbuotojai yra draugiški ir paslaugūs, visada pasiruošę padėti išsirinkti tinkamiausius patiekalus ir atsakyti į bet kokius klausimus apie meniu. Jų žinios apie japonų virtuvę ir atsidavimas klientų aptarnavimui padeda sukurti ypatingą ir malonią patirtį kiekvienam lankytojui.

Apsilankymas Lisushi restorane yra puikus būdas praleisti laiką su šeima ar draugais, mėgaujantis skaniais ir autentiškais japonų virtuvės patiekalais. Tai vieta, kurią verta aplankyti kiekvienam, norinčiam patirti dalelę Japonijos širdyje Alytaus miesto.

  • S. Dariaus ir S. Girėno g. 7, Alytus

Darbo laikas

  • VII – IV 11.00 – 22.00, V – VI 11.00 – 23.00
  • Koordinates: 54.3972, 24.048846
Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!