„Lavender Inn Guest House” Viešvėnuose yra modernūs svečių namai, įsikūrę ant Viešvėnų tvenkinio kranto, maždaug 7 km nuo Telšių centro. Tai puiki vieta tiems, kurie nori mėgautis ramiu ir atpalaiduojančiu poilsiu gamtoje, šviežiu oru, ir žavėtis levandų žiedų aromatu.

Svečių namai siūlo 7 skirtingų dydžių kambarius, kuriuose yra visos modernios patogumai: oro kondicionavimas, plokščiaekraniai televizoriai su palydoviniais kanalais, mini barai, kavos/arbata gamybos įranga, dušai ir darbo stalai. Kiekvienas kambarys yra individualiai dekoruotas ir turi unikalią atmosferą.

Lavender Inn taip pat pasižymi kavine ir moderniu SPA bei sveikatingumo centru, kur svečiai gali atsipalaiduoti ir pasimėgauti įvairiomis procedūromis. Įrengtos bendros poilsio ir pramogų erdvės, vaikų žaidimų aikštelė, o didelė kiemo teritorija leidžia mėgautis gamtos grožiu ir ramybe.

Svečių namų įvertinimai rodo, kad „Lavender Inn” yra puikiai vertinamas dėl savo paslaugų kokybės, jaukios atmosferos ir nuostabios aplinkos, todėl tai yra ideali vieta tiek trumpam atostogų savaitgaliui, tiek ilgesniam atpalaiduojančiam viešnagei.

Nuotraukų šaltinis: © lavenderinn.lt

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!