Geriausi viešbučiai druskininkuose
Dalintis

Druskininkai – tai kurortinis miestas Lietuvoje, garsėjantis savo mineraliniais vandenimis ir gydomosiomis procedūromis. Šiame straipsnyje apžvelgsime dešimt geriausių viešbučių Druskininkuose, kuriuose verta apsistoti. Pateiksime informaciją apie jų lokaciją, ypatumus, kambarių patogumus, maistą ir gėrimus, pramogas, šeimai draugiškas paslaugas, verslo patogumus, atsiliepimus, kainas ir papildomas paslaugas.

Mana Sleep & Spa

Lokacija: 1,5 km nuo miesto centro
Ypatumai: Šis modernus ir stilingas viešbutis turi SPA centrą, kuriame galima mėgautis įvairiomis procedūromis, įskaitant masažus ir veido priežiūros paslaugas. Viešbutyje taip pat yra restoranas, terasa ir privati automobilių stovėjimo aikštelė, užtikrinanti patogumą svečiams.
Kambarių patogumai: Kiekvienas kambarys yra aprūpintas plokščiaekraniu televizoriumi, privačiu vonios kambariu su nemokamais higienos reikmenimis ir nemokamu belaidžiu internetu. Šiuolaikiškas dizainas ir patogumai sukuria jaukią atmosferą poilsiui.
Maistas ir gėrimai: Restorane svečiai gali mėgautis kasdieniais pusryčiais, kurie siūlo platų patiekalų pasirinkimą. Restorano meniu taip pat apima įvairius tarptautinius ir vietinius patiekalus.
Pramogos ir poilsis: SPA centre svečiai gali atsipalaiduoti masažuose, veido ir kūno procedūrose. Viešbutyje taip pat yra sporto salė ir sauna, kuriose galima atgauti jėgas po dienos pramogų.
Šeimai draugiškos paslaugos: Viešbutis siūlo šeimos kambarius ir vaikų žaidimų zoną, kad mažieji svečiai turėtų ką veikti. Taip pat yra galimybė užsisakyti vaikų priežiūros paslaugas.
Verslo patogumai: Konferencijų salės ir verslo centras leidžia svečiams dirbti ir organizuoti susitikimus be jokių rūpesčių.
Atsiliepimai: Svečių teigimu, tai yra modernus ir stilingas viešbutis, siūlantis aukštos kokybės paslaugas.
Kaina: Nuo 140 EUR už naktį
Papildomos paslaugos: Dviračių nuoma ir pervežimo paslaugos suteikia galimybę lengvai keliauti po miestą ir jo apylinkes.

Internetinis puslapis: https://www.manahotels.lt/

SPA Vilnius Druskininkai

Lokacija: 1 km nuo miesto centro
Ypatumai: Šis viešbutis yra vienas populiariausių Druskininkuose ir siūlo platų SPA procedūrų pasirinkimą, įskaitant masažus, veido ir kūno procedūras. Viešbutis taip pat turi vidaus baseiną, sauną ir sporto salę, leidžiančius svečiams atsipalaiduoti ir atgauti jėgas.
Kambarių patogumai: Erdvūs kambariai yra įrengti su visais šiuolaikiniais patogumais, įskaitant plokščiaekranius televizorius, mini barus ir nemokamą belaidį internetą. Kiekviename kambaryje yra privatus vonios kambarys su nemokamais higienos reikmenimis.
Maistas ir gėrimai: Viešbučio restoranas siūlo įvairius tarptautinius ir vietinius patiekalus, o bare svečiai gali mėgautis kokteiliais ir kitais gėrimais. Kasdieniai pusryčiai yra patiekiami bufeto stiliumi.
Pramogos ir poilsis: SPA centre galima pasinaudoti įvairiomis sveikatinimo procedūromis, baseine ir saunoje. Taip pat yra sporto salė, kurioje galima palaikyti fizinę formą.
Šeimai draugiškos paslaugos: Viešbutis turi vaikų baseiną ir vaikų priežiūros paslaugas, leidžiančias tėvams atsipalaiduoti, kol vaikai žaidžia.
Verslo patogumai: Viešbutyje yra keletas konferencijų salių ir verslo centras, puikiai tinkantis verslo susitikimams ir renginiams.
Atsiliepimai: Svečiai vertina viešbučio patogumus ir aukštos kokybės paslaugas.
Kaina: Nuo 120 EUR už naktį
Papildomos paslaugos: Automobilių stovėjimo aikštelė ir pervežimo paslaugos.

Internetinis puslapis: https://www.spavilnius.lt

Grand SPA Lietuva Hotel Lietuva

Lokacija: 0,8 km nuo miesto centro
Ypatumai: Didelis kurortinis kompleksas su akvaparku, SPA centru ir keletu restoranų. Viešbutis siūlo įvairias gydomąsias procedūras ir pramogas tiek vaikams, tiek suaugusiems.
Kambarių patogumai: Komfortiški kambariai su visais šiuolaikiniais patogumais, įskaitant kabelinę televiziją, nemokamą belaidį internetą ir privačius vonios kambarius su higienos reikmenimis.
Maistas ir gėrimai: Viešbutyje yra keli restoranai, siūlantys platų tarptautinių ir vietinių patiekalų pasirinkimą. Kiekvieną rytą patiekiami gausūs pusryčiai.
Pramogos ir poilsis: Akvaparkas, SPA centras su įvairiomis procedūromis, masažais, veido ir kūno priežiūros paslaugomis. Taip pat yra sporto salė ir sauna.
Šeimai draugiškos paslaugos: Vaikų pramogų zona, baseinas vaikams ir šeimos kambariai.
Verslo patogumai: Didelės konferencijų salės ir verslo centras su visomis reikiamomis priemonėmis.
Atsiliepimai: Svečių teigimu, viešbutis siūlo puikias paslaugas ir patogumus, tinkamus tiek poilsiui, tiek verslo kelionėms.
Kaina: Nuo 110 EUR už naktį
Papildomos paslaugos: Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, dviračių nuoma ir pervežimo paslaugos.

Internetinis puslapis: https://www.grandspa.lt/

BEST BALTIC Hotel Druskininkai Central

Lokacija: 0,5 km nuo miesto centro
Ypatumai: Šis viešbutis yra įsikūręs pačiame miesto centre, netoli nuo pagrindinių lankytinų vietų. Viešbutis siūlo erdvius kambarius, restoraną, SPA centrą ir konferencijų sales.
Kambarių patogumai: Kambariai yra aprūpinti visais šiuolaikiniais patogumais, įskaitant televizorius, mini barus ir nemokamą belaidį internetą.
Maistas ir gėrimai: Restorane svečiai gali mėgautis įvairiais tarptautiniais ir vietiniais patiekalais, o kasdieniai pusryčiai yra patiekiami bufeto stiliumi.
Pramogos ir poilsis: SPA centre siūlomos įvairios procedūros, įskaitant masažus ir kūno priežiūros paslaugas. Viešbutyje taip pat yra sauna ir sporto salė.
Šeimai draugiškos paslaugos: Šeimos kambariai ir vaikų priežiūros paslaugos užtikrina patogų apsistojimą šeimoms.
Verslo patogumai: Viešbutyje yra konferencijų salės ir verslo centras, puikiai tinkantis verslo renginiams ir susitikimams.
Atsiliepimai: Svečiai vertina viešbučio lokaciją ir teikiamas paslaugas.
Kaina: Nuo 85 EUR už naktį
Papildomos paslaugos: Automobilių stovėjimo aikštelė ir dviračių nuoma.

Internetinis puslapis: https://bestbaltichotels.eu/

Regina Hotel

Lokacija: 0,7 km nuo miesto centro
Ypatumai: Regina Hotel yra jaukus viešbutis, įsikūręs netoli pagrindinių Druskininkų lankytinų vietų. Viešbutis siūlo draugišką atmosferą ir patogumus tiek poilsiautojams, tiek verslo keliautojams.
Kambarių patogumai: Kiekviename kambaryje yra plokščiaekranis televizorius, mini baras, nemokamas belaidis internetas ir privatus vonios kambarys su higienos reikmenimis. Svečių kambariai yra šviesūs ir jaukūs, suteikiantys visus reikalingus patogumus komfortiškai viešnagei.
Maistas ir gėrimai: Viešbutyje veikia restoranas, kuriame siūlomi įvairūs vietiniai ir tarptautiniai patiekalai. Kasdien patiekiami gausūs pusryčiai bufeto stiliumi, leidžiantys svečiams pradėti dieną skaniai ir sotiai.
Pramogos ir poilsis: Viešbutis siūlo svečiams atsipalaiduoti viešbučio bare arba terasoje. Viešbutis taip pat organizuoja ekskursijas ir įvairias veiklas Druskininkuose bei jų apylinkėse.
Šeimai draugiškos paslaugos: Regina Hotel siūlo šeimos kambarius ir vaikų žaidimų zoną, kur mažieji svečiai gali praleisti laiką. Viešbutis taip pat siūlo vaikiškus meniu restoranėlyje.
Verslo patogumai: Viešbutyje yra konferencijų salė ir verslo centras, kuriuos galima naudoti susitikimams ir verslo renginiams.
Atsiliepimai: Svečiai vertina viešbučio patogumą ir draugišką personalą, kuris padeda bet kokiu klausimu.
Kaina: Nuo 75 EUR už naktį
Papildomos paslaugos: Automobilių stovėjimo aikštelė ir dviračių nuoma, leidžianti svečiams lengvai keliauti po miestą.

Internetinis puslapis: https://regina.lt/

Hotel Vita

Lokacija: 0,6 km nuo miesto centro
Ypatumai: Hotel Vita yra modernus viešbutis, siūlantis patogią ir jaukią viešnagę su daugybe papildomų paslaugų. Viešbutis yra įsikūręs ramiame rajone, tačiau netoli miesto centro, todėl svečiai gali lengvai pasiekti pagrindines lankytinas vietas.
Kambarių patogumai: Kambariuose yra plokščiaekraniai televizoriai, mini barai, nemokamas belaidis internetas ir privatūs vonios kambariai su nemokamais higienos reikmenimis. Kambariai yra šiuolaikiškai įrengti ir jaukūs, suteikiantys svečiams komfortą.
Maistas ir gėrimai: Viešbutyje veikia restoranas, siūlantis įvairius vietinius ir tarptautinius patiekalus. Svečiai gali mėgautis skaniais pusryčiais, pietumis ir vakarienėmis, paruoštomis iš šviežių produktų.
Pramogos ir poilsis: Hotel Vita svečiai gali atsipalaiduoti viešbučio terasoje arba sode. Taip pat yra dviračių nuoma, leidžianti svečiams tyrinėti apylinkes aktyviai.
Šeimai draugiškos paslaugos: Viešbutis siūlo šeimos kambarius ir vaikų žaidimų aikštelę, kur mažieji svečiai gali žaisti ir pramogauti.
Verslo patogumai: Viešbutyje yra konferencijų salė ir verslo centras, kuriuos galima naudoti susitikimams ir verslo renginiams.
Atsiliepimai: Svečiai vertina viešbučio ramybę ir patogumą, taip pat draugišką ir paslaugų personalą.
Kaina: Nuo 70 EUR už naktį
Papildomos paslaugos: Automobilių stovėjimo aikštelė, pervežimo paslaugos ir dviračių nuoma.

Internetinis puslapis: https://hotelvita.lt/

Europa Royale Druskininkai

Lokacija: 0,9 km nuo miesto centro
Ypatumai: Šis viešbutis įsikūręs istoriniame pastate ir siūlo elegantiškus kambarius su klasikiniais baldais. Viešbutyje yra SPA centras, restoranas ir baras, kurie suteikia puikias poilsio ir pramogų galimybes.
Kambarių patogumai: Kambariai yra prabangūs ir patogūs, su plokščiaekraniais televizoriais, mini barais, nemokamu belaidžiu internetu ir privačiais vonios kambariais su nemokamais higienos reikmenimis. Klasikinis interjeras suteikia kambariams išskirtinio žavesio.
Maistas ir gėrimai: Viešbutyje veikia restoranas, siūlantis įvairius tarptautinius ir vietinius patiekalus. Kasdien patiekiami pusryčiai bufeto stiliumi, o bare galima mėgautis įvairiais gėrimais.
Pramogos ir poilsis: SPA centre svečiai gali atsipalaiduoti masažuose, veido ir kūno procedūrose. Taip pat yra baseinas ir sauna, kuriose galima atgauti jėgas.
Šeimai draugiškos paslaugos: Viešbutis siūlo šeimos kambarius ir vaikų priežiūros paslaugas, kad tėvai galėtų atsipalaiduoti, kol vaikai pramogauja.
Verslo patogumai: Didelės konferencijų salės ir verslo centras puikiai tinka verslo renginiams ir susitikimams.
Atsiliepimai: Svečiai vertina viešbučio eleganciją ir aukštos kokybės paslaugas.
Kaina: Nuo 90 EUR už naktį
Papildomos paslaugos: Automobilių stovėjimo aikštelė, dviračių nuoma ir pervežimo paslaugos.

Internetinis puslapis: https://www.europaroyaledruskininkai.lt/

De Lita

Lokacija: 0,4 km nuo miesto centro
Ypatumai: De Lita yra jaukus viešbutis, įsikūręs netoli pagrindinių lankytinų vietų. Viešbutyje yra restoranas, baras, sauna ir SPA centras, siūlantis įvairias procedūras.
Kambarių patogumai: Kambariuose yra plokščiaekraniai televizoriai, mini barai, nemokamas belaidis internetas ir privatūs vonios kambariai su nemokamais higienos reikmenimis. Kambariai yra šviesūs ir erdvūs.
Maistas ir gėrimai: Restorane siūlomi įvairūs vietiniai ir tarptautiniai patiekalai, o bare galima mėgautis įvairiais gėrimais. Kasdieniai pusryčiai yra patiekiami bufeto stiliumi.
Pramogos ir poilsis: Viešbutyje yra sauna ir SPA centras, kur svečiai gali mėgautis masažais ir kitomis procedūromis. Taip pat yra poilsio zona ir terasa.
Šeimai draugiškos paslaugos: Viešbutis siūlo šeimos kambarius ir vaikų priežiūros paslaugas.
Verslo patogumai: Konferencijų salės ir verslo centras puikiai tinka verslo renginiams.
Atsiliepimai: Svečiai vertina viešbučio patogumą ir draugišką personalą.
Kaina: Nuo 80 EUR už naktį
Papildomos paslaugos: Automobilių stovėjimo aikštelė ir pervežimo paslaugos.

Internetinis puslapis: https://delita.lt/

Mineral SPA Draugystė

Lokacija: 0,9 km nuo miesto centro
Ypatumai: Mineral SPA Draugystė yra modernus sanatorinis viešbutis, siūlantis įvairias gydomąsias ir sveikatinimo procedūras. Viešbutyje yra vidaus baseinas, sūkurinė vonia ir restoranas.
Kambarių patogumai: Kambariai aprūpinti visais šiuolaikiniais patogumais, įskaitant plokščiaekranius televizorius, mini barus ir nemokamą belaidį internetą. Privatūs vonios kambariai su dušu ir voniomis suteikia komfortą.
Maistas ir gėrimai: Restorane svečiai gali mėgautis įvairiais vietiniais ir tarptautiniais patiekalais. Pusryčiai patiekiami kasdien ir siūlo platų patiekalų pasirinkimą.
Pramogos ir poilsis: SPA centre siūlomos įvairios procedūros, baseinas ir sūkurinė vonia padeda atsipalaiduoti ir atgauti jėgas.
Šeimai draugiškos paslaugos: Viešbutis siūlo šeimos kambarius ir vaikų priežiūros paslaugas.
Verslo patogumai: Konferencijų salės ir verslo centras puikiai tinka verslo susitikimams ir renginiams.
Atsiliepimai: Svečiai vertina viešbučio modernumą ir aukštos kokybės paslaugas.
Kaina: Nuo 100 EUR už naktį
Papildomos paslaugos: Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, pervežimo paslaugos.

Internetinis puslapis: https://mineralspa.draugyste.lt/

Hotel Medūna

Lokacija: 0,6 km nuo miesto centro
Ypatumai: Hotel Medūna siūlo jaukią ir patogią viešnagę su daugybe papildomų paslaugų. Viešbutis yra įsikūręs netoli miesto centro, todėl svečiai gali lengvai pasiekti pagrindines lankytinas vietas.
Kambarių patogumai: Kambariai yra aprūpinti plokščiaekraniais televizoriais, mini barais, nemokamu belaidžiu internetu ir privatiais vonios kambariais su nemokamais higienos reikmenimis.
Maistas ir gėrimai: Viešbutyje veikia restoranas, siūlantis įvairius vietinius ir tarptautinius patiekalus. Kasdien patiekiami pusryčiai bufeto stiliumi.
Pramogos ir poilsis: Hotel Medūna svečiai gali atsipalaiduoti viešbučio bare arba terasoje. Viešbutis taip pat siūlo įvairias veiklas ir ekskursijas.
Šeimai draugiškos paslaugos: Viešbutis siūlo šeimos kambarius ir vaikų žaidimų aikštelę.
Verslo patogumai: Viešbutyje yra konferencijų salė ir verslo centras, kuriuos galima naudoti susitikimams ir verslo renginiams.
Atsiliepimai: Svečiai vertina viešbučio patogumą ir draugišką personalą.
Kaina: Nuo 80 EUR už naktį
Papildomos paslaugos: Automobilių stovėjimo aikštelė, pervežimo paslaugos ir dviračių nuoma.

Internetinis puslapis: https://www.facebook.com/hotelmeduna/

Galia Hotel

Lokacija: 0,6 km nuo miesto centro
Ypatumai: Galia Hotel siūlo komfortiškus kambarius su visais patogumais. Viešbutyje yra restoranas, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė ir belaidis internetas.
Kambarių patogumai: Kiekviename kambaryje yra plokščiaekranis televizorius, mini baras, nemokamas belaidis internetas ir privatus vonios kambarys. Kambariai yra erdvūs ir jaukūs.
Maistas ir gėrimai: Viešbutyje veikia restoranas, siūlantis įvairius vietinius ir tarptautinius patiekalus. Kasdien patiekiami pusryčiai bufeto stiliumi, leidžiantys svečiams rinktis iš gausaus patiekalų asortimento.
Pramogos ir poilsis: Viešbutyje yra sauna ir SPA centras, kur svečiai gali mėgautis masažais ir kitomis sveikatinimo procedūromis. Taip pat galima atsipalaiduoti poilsio zonoje ar terasoje.
Šeimai draugiškos paslaugos: Viešbutis siūlo šeimos kambarius ir vaikų priežiūros paslaugas.
Verslo patogumai: Konferencijų salės ir verslo centras puikiai tinka verslo renginiams ir susitikimams.
Atsiliepimai: Svečiai vertina viešbučio patogumus ir draugišką personalą.
Kaina: Nuo 75 EUR už naktį
Papildomos paslaugos: Automobilių stovėjimo aikštelė ir dviračių nuoma.

Internetinis puslapis: https://galia.lt/

Apibendrinimas

Druskininkai yra populiarus kurortinis miestas Lietuvoje, garsėjantis savo mineraliniais vandenimis ir įvairiomis gydomosiomis procedūromis. Mieste galima rasti daugybę aukštos kokybės viešbučių, kurie siūlo platų paslaugų spektrą. Dauguma viešbučių turi puikias lokacijas, netoli miesto centro ir pagrindinių lankytinų vietų. Jie siūlo modernius kambarius su visais patogumais, tokius kaip plokščiaekraniai televizoriai, mini barai, nemokamas belaidis internetas ir privatūs vonios kambariai.

Be to, daugelis viešbučių turi SPA centrus, kur svečiai gali mėgautis įvairiomis sveikatinimo procedūromis, masažais, veido ir kūno priežiūros paslaugomis. Taip pat viešbučiuose dažnai būna vidaus baseinai, saunos ir sporto salės, leidžiančios svečiams atsipalaiduoti ir palaikyti gerą fizinę formą.

Apsistojus Druskininkuose, svečiai gali tikėtis aukštos kokybės aptarnavimo, puikių patogumų ir įvairių pramogų bei poilsio galimybių, kurios padarys jų viešnagę malonia ir nepamirštama.

Tai pat rekomenduojame paskaityti mūsų straipsnį apie lankomiausias vietas Druskininkuose.

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!