narcizų šventė druskininkuose
Dalintis

Narcizų šventė Druskininkuose yra vienas iš labiausiai laukiamų pavasario renginių šiame kurortiniame mieste. Ši šventė ne tik puošia miestą įvairiaspalviais narcizų žiedais, bet ir sutraukia gausų lankytojų skaičių iš visos Lietuvos bei užsienio. Šventės metu miestą užlieja gėlių aromatas, o miesto parkai ir skverai tampa nuostabių narcizų pievomis.

Istorija ir kilmė

Narcizų šventė Druskininkuose pirmą kartą buvo surengta 2008 metais. Šventės idėja kilo iš noro paminėti ir švęsti pavasarį, kai gamta atgyja po ilgos žiemos. Nuo tada šis renginys tapo kasmetine tradicija, kuri vis labiau populiarėja ir pritraukia vis daugiau lankytojų.

Renginiai ir pramogos

Šventės metu Druskininkų miesto centras ir parkai yra išpuošti tūkstančiais narcizų. Pagrindinės šventės veiklos vyksta Druskininkų miesto parkų teritorijoje, kur organizuojami įvairūs koncertai, meniniai pasirodymai, gėlių parodos ir kūrybinės dirbtuvės.

Koncertai ir muzikiniai pasirodymai: Šventės metu vyksta įvairių žanrų koncertai, kuriuose dalyvauja vietos ir užsienio atlikėjai. Koncertai pritraukia daugybę žiūrovų ir sukuria šventinę atmosferą.

Gėlių parodos: Narcizų parodos yra vienas iš pagrindinių šventės akcentų. Čia lankytojai gali grožėtis įvairių veislių narcizais, susipažinti su jų auginimo subtilybėmis ir net įsigyti mėgstamų gėlių sodinukų.

Kūrybinės dirbtuvės: Šventės metu organizuojamos kūrybinės dirbtuvės, kuriose galima išmokti kurti floristikos kompozicijas, piešti ir net dalyvauti gėlių vazonėlių dekoravimo konkursuose.

Vaikų pramogos: Narcizų šventė taip pat siūlo daugybę pramogų vaikams, įskaitant žaidimų aikšteles, kūrybines dirbtuves ir animatorių pasirodymus.

Šventės reikšmė

Narcizų šventė Druskininkuose yra svarbus kultūrinis renginys, kuris ne tik puošia miestą, bet ir skatina vietos bendruomenę aktyviai dalyvauti bei prisidėti prie miesto gražinimo. Šventė taip pat pritraukia turistus, kurie apsilanko Druskininkuose ne tik dėl grožio ir pramogų, bet ir dėl miesto istorijos bei gydomųjų šaltinių.

Praktinė informacija

Narcizų šventė paprastai vyksta balandžio pabaigoje arba gegužės pradžioje, priklausomai nuo pavasario oro sąlygų. Renginio data ir programa yra skelbiama Druskininkų savivaldybės ir turizmo informacijos centro interneto svetainėse. Rekomenduojama apsistoti viename iš miesto viešbučių, kurie dažnai siūlo specialius pasiūlymus šventės metu.

Apsilankymas Narcizų šventėje Druskininkuose yra puiki proga pasimėgauti pavasario grožiu, praleisti laiką su šeima ir draugais bei atrasti naujus įspūdžius. Šis renginys sujungia gamtos grožį, kultūrinius renginius ir bendruomenės dvasią, todėl tampa nepamirštama patirtimi visiems lankytojams.

Daugiau informacijos galite rasti: https://renginiai.druskininkai.lt/

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!