apžvalgos bokštas tauragėje

Tauragė, įsikūrusi pietvakarių Lietuvoje, gali didžiuotis vienu iš įdomiausių turistinių objektų – apžvalgos bokštu. Šis bokštas ne tik suteikia galimybę pamatyti nuostabius kraštovaizdžius, bet ir yra puiki vieta, kurioje galima sužinoti daugiau apie vietovės istoriją ir kultūrą. Šiame straipsnyje aptarsime apžvalgos bokšto Tauragėje istoriją, siūlomas pramogas ir ką verta žinoti prieš lankantis.

Apžvalgos bokšto istorija

Apžvalgos bokštas Tauragėje buvo pastatytas siekiant pritraukti turistus ir suteikti vietiniams gyventojams galimybę grožėtis aplinkinių kraštovaizdžių grožiu. Bokštas yra modernios architektūros kūrinys, kurio dizainas harmoningai dera su aplinkine gamta. Bokštas buvo atidarytas lankytojams 2019 metais ir nuo to laiko tapo viena iš pagrindinių Tauragės lankytinų vietų.

Ką pamatyti apžvalgos bokšte?

Apžvalgos bokštas Tauragėje yra ne tik vieta, iš kurios galima pasigrožėti nuostabiais vaizdais, bet ir siūlo įvairias pramogas bei edukacines veiklas.

 • Panoraminiai vaizdai: Iš bokšto viršaus atsiveria įspūdingi vaizdai į Tauragės apylinkes. Galite matyti upių vingius, miškų platybes ir net tolumoje esančius kaimus.
 • Fotografija: Bokštas yra puiki vieta fotografijai. Profesionalūs ir mėgėjų fotografai gali čia rasti daugybę įspūdingų kadrų.
 • Interaktyvios ekspozicijos: Bokšte yra įrengtos interaktyvios ekspozicijos, kuriose lankytojai gali sužinoti daugiau apie Tauragės istoriją, gamtą ir kultūrą. Tai puiki galimybė sužinoti daugiau apie regioną.
 • Edukacinės programos: Bokštas dažnai organizuoja edukacines programas moksleiviams ir suaugusiems. Čia galite dalyvauti įvairiose veiklose ir išmokti naujų dalykų apie vietovės gamtą bei istoriją.

Pramogos ir veiklos aplink apžvalgos bokštą

Apsilankymas apžvalgos bokšte gali būti derinamas su kitomis pramogomis ir veiklomis Tauragėje ir jos apylinkėse.

 • Pėsčiųjų takai: Netoli bokšto yra įvairūs pėsčiųjų takai, kuriais galite pasivaikščioti ir dar labiau pasigrožėti gamtos grožiu.
 • Dviračių maršrutai: Dviračių entuziastams siūlomi specialiai pažymėti maršrutai, vedantys per gražiausias Tauragės vietas.
 • Pikniko zonos: Netoli bokšto yra įrengtos pikniko zonos, kuriose galite atsipalaiduoti ir pasimėgauti gamtos ramybe.

Praktinė informacija lankytojams

Norėdami, kad jūsų apsilankymas apžvalgos bokšte būtų kuo malonesnis, pateikiame keletą naudingų patarimų.

 • Darbo laikas: Apžvalgos bokštas dirba visus metus, tačiau darbo valandos gali skirtis priklausomai nuo sezono. Rekomenduojama patikrinti oficialią svetainę prieš lankantis.
 • Bilietų kainos: Bilietų kainos yra prieinamos ir dažniausiai taikomos nuolaidos vaikams, studentams ir senjorams. Taip pat galima įsigyti šeimos bilietus.
 • Vieta: Bokštas yra lengvai pasiekiamas tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu. Netoli bokšto yra įrengta automobilių stovėjimo aikštelė.
 • Apsirengimas: Rekomenduojama dėvėti patogią aprangą ir avalynę, ypač jei planuojate derinti apsilankymą bokšte su pasivaikščiojimu pėsčiųjų takais.

Apibendrinimas

Apžvalgos bokštas Tauragėje yra puiki vieta tiek turistams, tiek vietiniams gyventojams, norintiems pasigrožėti įspūdingais kraštovaizdžiais ir sužinoti daugiau apie regiono istoriją bei kultūrą. Modernus dizainas, interaktyvios ekspozicijos ir įvairios pramogos aplink bokštą daro šią vietą ypatingai patrauklią lankytojams. Apsilankymas apžvalgos bokšte bus ne tik malonus laiko praleidimas, bet ir praturtins jūsų žinias apie Tauragę ir jos apylinkes.

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!