Ukmergė, miestas turintis turtingą istoriją ir kultūrą, taip pat garsėja ir savo gastronomine scena. Nuo tradicinės Lietuvos virtuvės iki egzotiškų patiekalų – čia galima rasti įvairių skonių derinių. Šiame straipsnyje pristatome TOP 10 geriausių kavinių Ukmergėje, kurios žavi lankytojus ne tik skaniu maistu, bet ir išskirtine aplinka.

1. Viešbutis – Restoranas „BIG STONE”

Viešbutis-restoranas „BIG STONE“ yra vienas iš tų Ukmergės brangakmenių, kuris sugeba sujungti puikų maistą ir jaukią atmosferą, suteikiant nepakartojamą patirtį kiekvienam svečiui. Įsikūręs strategiškai patogioje miesto vietoje, šis restoranas siūlo platų įvairių patiekalų asortimentą, pradedant tradiciniais lietuviškais patiekalais, baigiant moderniais tarptautiniais įkvėpimais. Restoranas yra žinomas dėl savo aukštos kokybės maisto ir puikios paslaugos. Kiekvienas patiekalas čia yra ruošiamas su meile ir dėmesiu, naudojant tik šviežiausias ir aukščiausios kokybės žaliavas. Svečiai gali rinktis iš plačios vyno ir gėrimų karto, kurie puikiai dera su restorano siūlomais patiekalais. „BIG STONE“ taip pat siūlo išskirtines erdves privatiems renginiams, verslo susitikimams ar šeimos šventėms, suteikiant visus reikiamus patogumus ir paslaugas. Restoranas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško ne tik skanaus maisto, bet ir nori mėgautis malonia aplinka. Čia kiekvienas apsilankymas tampa išskirtine patirtimi, verčiančia sugrįžti vėl ir vėl.

2. Gastro Pub „Aš būsiu čia”

Gastro Pub „Aš būsiu čia“ Ukmergėje yra vieta, kurios pavadinimas jau pats savaime sukuria jaukumo. Tai moderni ir kartu jauki erdvė, kurioje galima ne tik mėgautis puikiu maistu, bet ir patirti tikrą gastropub’o kultūrą. Čia susipina aukštos kokybės maistas su nepriekaištingu alaus ir gėrimų pasirinkimu, kurie dera su kiekvienu patiekalu. Interjeras čia yra šiltas ir kviečiantis, su mediniais akcentais ir šiuolaikiniais meniniais elementais, kurie suteikia pub’ui unikalų charakterį. Meniu „Aš būsiu čia“ siūlo įvairių šalių virtuvių patiekalus su moderniu prieskoniu, kiekvienam patiekalui būdingas savitas skonis ir išvaizda. Nuo tradicinių gastropub’o užkandžių iki inovatyvių pagrindinių patiekalų, čia kiekvienas gali rasti kažką sau. Ypač didelis dėmesys skiriamas alaus ir maisto derinimui, padedant klientams atrasti naujus skonių derinius. Čia taip pat vyksta įvairūs renginiai, muzikos vakarai ir gyvos muzikos pasirodymai, kurie praturtina apsilankymą ir suteikia papildomos pramogos.

3. Restoranas „Vilkmergė”

Restoranas „Vilkmergė“ yra viena iš tų Ukmergės kulinarinių vietų, kuri savo svečius vilioja ne tik autentišku maistu, bet ir istorine aplinka. Įsikūręs viename iš miesto istorinių pastatų, „Vilkmergė“ siūlo savo svečiams patirti ne tik skonio, bet ir kultūrinę kelionę per Lietuvos virtuvę. Interjeras čia derina senovinę architektūrą su moderniais akcentais, sukuriant šiltą, kviečiančią ir tuo pačiu elegantišką atmosferą. Sienos puoštos vietos menininkų kūriniais, o minkšti baldai ir švelnus apšvietimas skatina atsipalaiduoti ir mėgautis malonia vakariene. „Vilkmergės“ meniu yra įkvėptas tradicinės Lietuvos virtuvės, tačiau patiekalai pateikiami su šiuolaikiniu prieskoniu. Čia galima rasti viską, nuo šaltibarščių iki kepsnių ir žuvies patiekalų, kuriuos gamina meistriškai savo srities virtuozai. „Vilkmergė“ taip pat yra žinomas dėl savo įspūdingos vyno karto, kuri siūlo platų pasaulio vynų asortimentą, puikiai derinantį su meniu patiekalais.

4. Restoranas „Roko virtuvė”

Restoranas „Roko virtuvė“ Ukmergėje išsiskiria savo moderniu požiūriu į maisto gamybą ir dėmesiu išskirtiniam klientų aptarnavimui. Čia kiekvienas patiekalas yra kūrinys, kurį sukuria patyrę šefai, siekiantys pateikti svečiams ne tik skanią, bet ir vizualiai patrauklią patirtį. Interjeras „Roko virtuvėje“ yra šiuolaikiškas ir stilingas, su akcentais, kurie sukuria draugišką ir atvirą atmosferą. „Roko virtuvės“ meniu yra įvairus ir sezoninis, pabrėžiantis šviežių, vietinių ingredientų naudojimą. Čia rasite tiek tradicinius lietuviškus patiekalus su moderniu prieskoniu, tiek tarptautinės virtuvės įkvėpimus. Restoranas yra žinomas dėl savo kūrybinių patiekalų derinių, kurie maloniai nustebina net ir pačius išrankiausius gurmanus. „Roko virtuvė“ taip pat siūlo platų kokybiškų vynų ir rankų darbo kokteilių asortimentą, kruopščiai parinktą atitinkant patiekalų skonius ir aromatus.

5. Kinų restoranas „China Town”

Kinų restoranas „China Town“ Ukmergėje siūlo tikrą kinų virtuvės patirtį, pateikdamas įvairių regionų patiekalus. Čia lankytojai gali rasti viską: nuo tradicinių koldūnų iki aštriai pagardintų patiekalų, kurie atskleidžia tikrąjį Kinijos skonių pasaulį. Restorano interjeras sukurtas etniniu stiliumi, tradicinės kinų kultūros dekoracijos, kurios sukuria autentišką ir kviečiančią atmosferą. „China Town“ išsiskiria ne tik išskirtiniais patiekalais, bet ir draugišku aptarnavimu, padedančiu kiekvienam svečiui jaustis laukiamam ir vertinamam. Tai puiki vieta tiek šeimos pietums, tiek vakarienei su draugais, norint patirti tikrą kinų virtuvės įvairovę ir gastonomijos šedevrus.

6. Restoranas „DOMI”

Restoranas „DOMI“ Ukmergėje yra puiki vieta tiems, kurie ieško aukštos kokybės europietiškos virtuvės patiekalų. Šis restoranas garsėja savo išskirtine maisto gamyba, kurioje kiekvienas patiekalas yra paruoštas su ypatingu dėmesiu detalėms ir skoniui. „DOMI“ interjeras yra modernus ir stilingas, sukomponuotas taip, kad sukurtų elegantišką ir vienu metu jaukią atmosferą. Restoranas siūlo platų vyno asortimentą, kuris puikiai dera su meniu pasirinkimais, garantuodamas išskirtinę patirtį. „DOMI“ yra ideali vieta tiek verslo susitikimams, tiek šeimos šventėms, siūlanti nepriekaištingą aptarnavimą ir nuostabų maistą.

7. Restoranas „Red Brick”

„Red Brick“ Ukmergėje – tai restoranas, kuris išsiskiria savo unikaliu raudonų plytų interjeru, suteikiančiu vietai šiltą ir kviečiančią atmosferą. Restoranas siūlo įvairių šalių virtuvės patiekalus, pabrėžiant kokybiškų ingredientų svarbą ir meistriškumą juos derinant. Meniu yra sudarytas taip, kad patenkintų įvairiausių svečių skonius, siūlydamas viską nuo klasikinių europietiškų patiekalų iki novatoriškų kulinarinių kūrinių. „Red Brick“ taip pat garsėja savo plačiu alaus ir vyno pasirinkimu, kuris leidžia kiekvienam rasti savo mėgstamiausią gėrimą. Tai puiki vieta tiek verslo pietums, tiek atsipalaiduojančioms vakarienėms su draugais ar šeima, garantuojanti aukštos kokybės maistą ir malonų laiką praleidimą.

8. „Užupio kavinė”

Užupio kavinė Ukmergėje – tai vieta, kurioje kiekvienas lankytojas gali rasti šiek tiek laiko sau ir mėgautis maloniomis akimirkomis. Ši kavinė išsiskiria savo šiltu ir kviečiančiu interjeru, kurioje šeimininkų įdėta širdis jaučiama kiekviename detaleje – nuo skoningai parinkto interjero iki aukštos kokybės maisto ir dėmesingo aptarnavimo. Kavinės meniu siūlo paprastus, bet skanius patiekalus – užkandžius, salotas, sriubas, karštuosius, desertus ir gėrimus, kurie ruošiami tik užsakius, garantuojant jų šviežumą ir kokybę. Be to, kavinė siūlo maisto pristatymo paslaugas įvairioms progoms ir šventėms, įskaitant Kūčias, Kalėdas, Velykas ir Naujuosius metus, taip pat organizuoja dienos pietus, verslo pietus, vakarienes, banketus, furšetus bei specializuojasi turistinių grupių maitinime ir gedulinguose pietuose. Ypatinga kavinės savybė – čia vykstančios papildomos veiklos, pavyzdžiui, pokerio turnyrai, pridedant dar vieną aspektą prie jau plačios veiklų įvairovės, kurią siūlo „Užupio kavinė“.

9. Kavinė „Greita”

Kavinė „Greita“ Ukmergėje gali būti apibūdinama kaip idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina greitą aptarnavimą ir kokybišką maistą. „Greita“ yra žinoma dėl savo plataus ir įvairaus meniu, kurį sudaro tiek tradiciniai lietuviški patiekalai, tiek greito maisto klasika ir viskas yra pagaminta iš šviežių produktų. Kavinė gali pasigirti ne tik greitu patiekalų pasiruošimu, bet ir dėmesinga aptarnavimo komanda, užtikrinančia, kad kiekvienas klientas būtų aptarnautas efektyviai ir su šypsena. Nepaisant savo pavadinimo, „Greita“ nesiremia vien tik greitumu. Ji taip pat dėmesį skiria patiekalų skoniui ir kokybei, siekdama užtikrinti, kad net greitai paruošti patiekalai būtų skanūs ir sveiki. Tai puiki vieta tiems, kas nori pavalgyti skubėdami ar tiesiog ieško skanaus ir greito sprendimo pietums ar vakarienei.

10. „Kurėnų užeiga”

„Kurėnų užeiga“ Ukmergėje yra vieta, kuri žavi savo tradiciniu lietuvišku interjeru ir autentiška vietos virtuve. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori patirti tikrą lietuviškos kaimo užeigos atmosferą ir mėgautis tradiciniais lietuviškais patiekalais, pagamintais pagal senovines receptūras. Užeiga pasižymi jaukia, šeimyniška aplinka, kurioje kiekvienas svečias jaučiasi kaip namuose. „Kurėnų užeiga“ siūlo platų patiekalų asortimentą, pradedant cepelinais, baigiant kepta žuvimi ir šaltibarščiais. Visi patiekalai čia ruošiami naudojant tik šviežius, vietinius produktus, garantuojant autentiškumą ir nepriekaištingą skonį. Be to, užeiga gali pasigirti savo namine alaus gamyba, suteikdama galimybę paragauti unikalaus skonio alaus, kuris puikiai dera prie lietuviško maisto. „Kurėnų užeiga“ yra puiki vieta tiek pietums su šeima, tiek vakarienei su draugais, kurie nori pasimėgauti kokybišku maistu ir tradicinės lietuviškos kaimo kultūros atmosfera.

Apsilankymo Patarimai:

  • Rezervacija: Savaitgaliais ir šventinėmis dienomis kavinės gali būti labai užimtos, todėl rekomenduojama iš anksto rezervuoti stalą.
  • Maisto alergijos: Jei turite maisto alergijų ar specialių mitybos poreikių, iš anksto pasidomėkite, ar pasirinkta kavinė gali patenkinti jūsų lūkesčius.
  • Vietos tyrinėjimas: Nenusiminkite, jei pirmas pasirinkimas nebus pats geriausias. Ukmergėje yra daugybė puikių kavinių, todėl atraskite naujas vietas ir skonius.

Atrasti TOP 10 geriausių kavinių Ukmergėje leidžia ne tik susipažinti su miesto kulinariniu įvairavimu, bet ir patirti unikalias maisto kultūras bei atmosferas, kurios kiekvienoje vietoje skiriasi. Nuo tradicinių lietuviškų patiekalų „Kurėnų užeigoje“ iki autentiškos kinų virtuvės „China Town“ restorane, Ukmergės kavinės ir restoranai siūlo patirtis, kurios patenkins įvairiausius skonio receptorius ir atmosferos lūkesčius. Į šį sąrašą įtrauktos kavinės ir restoranai, pavyzdžiui, „Užupio kavinė“, „Greita“, ir „Roko virtuvė“, kiekviena iš jų prisideda prie miesto kulinarinio paveldo ir siūlo ką nors unikalaus bei įsimintino.

Apsilankymas bet kurioje iš šių TOP 10 kavinių ir restoranų Ukmergėje neabejotinai paliks stiprų įspūdį dėl jų skirtingų skonių, atmosferos ir kokybiško aptarnavimo. Tai puiki proga leisti sau atsipalaiduoti ir mėgautis malonumais, kurie teikiami tiek per maistą, tiek per aplinką. Taigi, kai kitą kartą lankysitės Ukmergėje, nepraleiskite progos išbandyti šias vietas – galbūt atrasi savo naują mėgstamą kavinę ar restoraną.

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!