Tailandas yra žinomas ne tik dėl savo įspūdingų kraštovaizdžių ir kurortų, bet ir kaip puiki vieta apsipirkti unikaliems daiktams, kurie puikiai tinka dovanoms ar suvenyrams. Štai keli populiariausi produktai, kuriuos galite pirkti Tailande arba parsivežti lauktuvėms:

Šilkas

Tailandas yra garsus savo šilko gamyba, ir čia galite rasti aukštos kokybės šilkinių drabužių, skarų ar šilko audinių. Jim Thompson yra vienas žinomiausių šilko prekės ženklų, siūlantis platų elegantiškų šilko produktų asortimentą.

Tradiciniai tailandietiški amatai

Nuo rankomis darytų dramblių figūrėlių iki kruopščiai išdrožtų medinių statulėlių, tradiciniai tailandietiški amatai yra puikus būdas parsivežti namo gabalėlį Tailandas kultūros. Įsigykite ką nors iš bendruomenių, kurios gamina amatus, kad palaikytumėte vietos menininkus.

Prieskoniai ir įvairiūs mišinio padažai

Tailandietiška virtuvė yra žinoma dėl savo aštrių ir aromatingų patiekalų. Parsivežkite įvairių tailandietiškų prieskonių, pavyzdžiui, karių pastų ar pad thai padažų, kurie leis jums namuose pasigaminti autentiškus tailandietiškus patiekalus.

Bižuterija

Tailandas siūlo platų įvairių papuošalų asortimentą, pradedant nuo pigių, bet gražių rankų darbo bižuterijos iki prabangių gintaro ar jadeitų juvelyrinių dirbinių. Tai gali būti puiki dovana ar asmeninė lauktuvė.

SPA ir grožio produktai

Išnaudokite galimybę įsigyti kokybiškų SPA produktų, pavyzdžiui, aromaterapinių aliejų, natūralių kūno šveitiklių, ar veido kaukių, kurie Tailande yra prieinami už labai patrauklią kainą.

Džiovinti vaisiai ir tropiniai saldumynai

Tailandas yra gausus įvairių tropinių vaisių, kurie dažnai būna parduodami džiovinti ar kaip saldumynai. Įsigykite džiovintų mango, ananasų ar net neįprastų durianų – tai puikūs užkandžiai kelionėms ar dovanos draugams.

Tailando čiaupai

Jei mėgstate unikalius suvenyrus, įsigykite vieną iš tradicinių Tailando čiaupų, kurie yra puikus būdas pristatyti Tailandas kultūrą savo namų interjere.

Šie produktai ne tik atspindi Tailandas kultūrą, bet ir yra puikios dovanos jūsų artimiesiems ar asmeninės lauktuvės, kurios primins nuostabias akimirkas šioje šalyje.

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!