Liepos mėnesis Tailyne vis dar yra lietingojo sezono įkarštis, su vidutinėmis temperatūromis ir didelėmis kritulių normomis, tačiau tai nereiškia, kad tai nėra geras laikas aplankyti šią šalį. Lietingasis sezonas gali suteikti unikalią galimybę matyti žaliuojantį ir gaivų kraštovaizdį, be minios turistų ir su žemesnėmis kainomis. Pažvelkime, ką Tailandas siūlo liepos mėnesį, kokios orų sąlygos ir ar verta vykti šiuo metu.

Oro sąlygos

Liepos mėnesį Tailande vyrauja karštas ir drėgnas klimatas su dažnomis, bet trumpalaikėmis liūtimis, ypač popietėmis. Temperatūra svyruoja tarp 25 ir 34 laipsnių šilumos. Nepaisant to, kad oras yra drėgnas, tai yra puikus metas mėgautis žalumynais ir gaivia gamta, kuri išsiskiria šiuo laikotarpiu.

Must-visit lankytinos vietos

Liepos mėnesį Tailyne yra daugybė vietų, kurias verta aplankyti, ypač jei mėgstate gamtos grožį ir norite išvengti didelių turistų minios:

  • Khao Sok Nacionalinis Parkas – idealus laikas apsilankyti, kadangi parkas žaliuoja ir gyvūnija yra aktyvi. Čia galite mėgautis pėsčiųjų žygiu, baidarių plaukiojimu tarp dramatiškai iškilusių kalkakmenio kalnų ir net nakvoti ant plūduriuojančių namelių.
  • Bangkokas – nors mieste ir bus drėgna, tai puikus laikas apžiūrėti muziejus, šventyklas ir prekybos centrus, kurie siūlo prieglobstį nuo lietaus.
  • Pietinė pakrantė – Koh Samui, Koh Phangan ir Koh Tao paprastai gauna mažiau kritulių nei šalies rytinėje pakrantėje, todėl tai gali būti puikus pasirinkimas mėgautis atostogomis paplūdimyje.

Kultūriniai renginiai

Liepos mėnesį Tailande galite išgyventi keletą įdomių kultūrinių renginių, tokių kaip Asalha Puja ir Vassa, kurie paprastai vyksta mėnesio pabaigoje. Šie budistų festivaliai yra labai svarbūs ir yra švenčiami su įvairiais ritualais ir procesijomis, leidžiančiais giliau pažinti Tailando dvasinę kultūrą.

Ar verta vykti?

Nepaisant to, kad liepos mėnesis yra lietingas, jis siūlo unikalią galimybę patirti Tailando gamtos grožį ir kultūrą iš arti, su mažesne turistų minia ir geresniais pasiūlymais viešbučiams bei kitoms pramogoms. Lietus dažniausiai yra trumpalaikis ir nekliudo visai dienai, todėl galima derinti įvairias veiklas, mėgautis šventėmis ir tyrinėti šalies įžymybes.

Lietingas sezonas yra puikus metas, jei norite išvengti didelių turistų srautų, mėgstate gamtą ir esate pasiruošę prisitaikyti prie drėgnų orų sąlygų. Žaliuojantis kraštovaizdis, aktyvus gyvūnijos pasaulis ir patrauklesnės kainos daro šį laikotarpį patraukliu variantu norintiems patirti Tailandą kitaip. Jeigu jūsų kelionių planai yra lankstūs ir mėgstate nuotykius, liepos mėnesis gali tapti įsimintina ir turininga kelionės dalimi.

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!