Rugpjūčio mėnuo Tailande tebėra lietingojo sezono įkarštis, tačiau tai nereiškia, kad šis mėnuo netinka kelionei. Lietingasis sezonas gali atnešti savo privalumų, tokių kaip mažesni turistų srautai, žemesnės kainos ir žavingas žalias kraštovaizdis. Rugpjūtis taip pat yra metas, kai galima patirti keletą unikalių kultūrinių renginių. Žemiau aptarsime orų sąlygas, lankytinas vietas ir galimybes, kurias siūlo šis mėnuo.

Oro sąlygos

Rugpjūtis Tailande išlieka šiltas ir drėgnas, su vidutinėmis dienos temperatūromis svyruojančiomis nuo 25 iki 33 laipsnių šilumos. Nors lietus yra dažnas, jis paprastai būna trumpalaikis, ypač popietėmis, tad dienos metu lieka pakankamai laiko mėgautis saulėtomis valandomis. Tačiau reikėtų pasiruošti dėvėti atsparius vandeniui drabužius arba turėti skėtį, ypač lankantis lauko objektuose.

Must-visit lankytinos vietos

Rugpjūčio mėnesį galima aplankyti daug įdomių vietų Tailande, nepaisant lietingo sezono:

  • Bangkokas – miesto viduje galite apsilankyti įvairiose šventyklose, muziejuose ir prekybos centruose, kurie suteikia prieglobstį nuo lietaus. Bangkokas taip pat siūlo puikias galimybes paskanauti gatvės maisto.
  • Pietų Tailandas – Koh Samui ir jos kaimyninės salos Koh Phangan bei Koh Tao šiuo metu patiria mažiau lietaus nei kitos šalies dalys, todėl yra puiki vieta mėgautis paplūdimio atostogomis.
  • Chiang Rai – šis regionas siūlo autentiškas kultūrines patirtis ir nuostabius gamtos vaizdus, tokius kaip Baltosios Šventyklos lankymas.
  • Ayutthaya – apsilankymas senovės mieste su jo istoriniais paminklais gali būti dar įspūdingesnis su mažiau turistų ir žaliuojančia gamta.

Kultūriniai renginiai

Rugpjūtis Tailande yra kupinas kultūrinių renginių, tokių kaip Motinos dienos šventė, kuri yra ypatingai svarbi šalyje, nes sutampa su karalienės gimtadieniu. Tai yra proga pamatyti, kaip šalis švenčia ir pagerbia savo monarchiją su įvairiomis ceremonijomis ir renginiais.

Ar verta vykti?

Rugpjūčio mėnuo Tailande siūlo daug galimybių tiems, kurie mėgsta mėgautis gamtos grožiu po lietaus ir nori patirti šalies kultūrą be didelių minios. Lietingasis sezonas reiškia mažiau turistų ir geresnes kainas, todėl tai gali būti puikus laikas aplankyti Tailandą, ypač jei esate pasiruošęs prisitaikyti prie nepastovių orų sąlygų. Šis mėnuo gali atnešti stulbinančių kelionių patirčių ir įspūdžių, kuriuos neįmanoma patirti šalies sausajame sezone.

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!