Dalintis

Kaip keliautoja, kuri yra išvykus toli ir daug kur, visada traukė Graikijos žavesys – šalies, kurioje puikiai dera krištolo skaidrumo vanduo, saulės nubučiuoti paplūdimiai ir gyvybingos kultūros. Graikijos kurortai liudija jos svetingą dvasią ir siūlo ką nors kiekvienam keliautojui. Nesvarbu, ar ieškote poilsio, nuotykių, ar žvilgsnio į senovės istoriją, Graikijos kurortuose rasite viską. Pateikiame kelių privalomų aplankyti Graikijos kurortų, kurie žada nepamirštamą pabėgimą, gidą.

Mykonos: prabangus pabėgimas

Nuostabiais paplūdimiais, audringu naktiniu gyvenimu ir prabangia apgyvendinimo įstaiga garsėjantis Mikonas yra Egėjo jūros perlas. Viešbutis ir kurortas „Mykonos Grand Hotel & Resort” su privačiu paplūdimiu, SPA centru ir kvapą gniaužiančiais vaizdais į kultinę Delos salą siūlo išskirtinę patirtį. Mykonosas puikiai tinka keliautojams, norintiems pasinerti į rafinuotumą ir mėgautis kosmopolitiniu salos žavesiu.

Santorini: romantiškas prieglobstis

Santorinis visame pasaulyje garsėja dramatiškais vaizdais, nuostabiais saulėlydžiais ir baltai dažytais pastatais su mėlynais kupolais. Ant uolos šlaito įsikūrusiame viešbutyje „Canaves Oia Suites & Spa” siūloma rami ir romantiška aplinka. Santorinis yra ideali kurortinė vieta romantiško poilsio ieškančioms poroms, iš kurios atsiveria kerintys kalderos ir Egėjo jūros vaizdai.

Crete: šeimai skirtas nuotykis

Kreta, didžiausia Graikijos sala, yra senovės istorijos, įvairių kraštovaizdžių ir šilto svetingumo lobynas. Daios Cove Luxury Resort & Villas Agios Nikolaos siūlo šeimoms pritaikytas apgyvendinimo paslaugas su privačiu paplūdimiu, vandens sporto įrenginiais ir vaikų klubais. Turtinga Kretos istorija, įskaitant Knoso rūmus, kartu su gamtos grožiu yra puiki vieta šeimoms.

Korfu: kultūros perlas

Korfu, iš kurio atsiveria nuostabūs vaizdai į Jonijos jūrą, sodrus kraštovaizdis ir Venecijos laikų architektūra, yra kultūrinis rojus. Corfu Imperial Grecotel Exclusive Resort siūlo prabangą istorinės elegancijos apsuptyje. Lankytojai gali tyrinėti turtingą salos istoriją, mėgautis vietine virtuve ir ilsėtis nuostabiuose paplūdimiuose. Korfu idealiai tinka keliautojams, norintiems susipažinti su graikų ir venecijiečių kultūrų mišiniu.

Rhodes: istorinis atokvėpis

Rodas, vadinamas Riterių sala, siūlo kelionę į praeitį, nes čia yra gerai išsilaikęs viduramžių miestas, įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Nepriekaištingame Kallithea paplūdimyje įsikūrusiame „Elysium Resort & Spa” viešbutyje rasite prabangią bazę, kurioje galėsite tyrinėti istorines salos vietas, įskaitant Didžiojo magistro rūmus. Rodas puikiai tinka ir istorijos entuziastams, ir paplūdimių mėgėjams.

Patarimai lankantis Graikijos kurortuose

  • Užsisakykite iš anksto: Graikijos kurortai yra labai paklausūs, ypač vasaros mėnesiais. Užsisakydami viešnagę iš anksto, galėsite gauti geriausius pasiūlymus ir apgyvendinimą.
  • Keliaukite ne tik po kurortus: Nors kurortuose siūlomi neįtikėtini patogumai ir įspūdžiai, pažintį su aplinkinėmis vietovėmis galite praturtinti savo apsilankymu. Atraskite paslėptus paplūdimius, vietines užkandines ir senovinius griuvėsius.
  • Gerbkite vietos papročius: Graikija – turtingų tradicijų šalis. Pagarba vietos papročiams ir dalyvavimas kultūriniuose renginiuose gali padaryti jūsų viešnagę dar turiningesnę.

Išvada

Graikijos kurortai siūlo unikalų prabangos, istorijos ir gamtos grožio derinį, todėl Graikija yra geriausia vieta įvairių įspūdžių ieškantiems keliautojams. Kiekvienas kurortas – nuo romantiškų Santorinio uolų iki istoriškai turtingo Rodo – yra savitas pasaulis, laukiantis, kol jį ištyrinėsite. Taigi susikraukite lagaminus ir leiskite Graikijos saloms sužavėti jus savo nepavaldžiu laikui grožiu ir svetingumu.

Kaló taxídi! Tegul jūsų kelionė būna kupina atradimų džiaugsmo ir graikiškos saulės šilumos.

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!