Liepoja, antras pagal dydį miestas Latvijoje, yra žinoma dėl savo istorinio žavesio, kultūros renginių ir gražių paplūdimių. Nuo šiuolaikiškų prabangių viešbučių iki jaukių, šeimai tinkamų apgyvendinimo vietų, šis miestas siūlo įvairias nakvynės galimybes. Štai penki populiariausi viešbučiai Liepojoje, kurie žinomi dėl savo aukštos kokybės paslaugų ir puikios vietos.

1. Promenade Hotel

Promenade Hotel yra vienas iš prabangiausių viešbučių Liepojoje, įsikūręs istoriniame pastate prie Liepojos kanalo. Viešbutis siūlo elegantiškai įrengtus kambarius, kuriuose yra visi modernūs patogumai, o kai kurie netgi su nuostabiais vaizdais į kanalą. Čia taip pat yra puikus restoranas, kuris žinomas dėl savo aukštos klasės virtuvės.

2. Hotel Kolumbs

Hotel Kolumbs įkurtas 2007 metais, tačiau jau spėjo įsitvirtinti kaip vienas iš mėgstamiausių viešbučių mieste. Viešbutis yra netoli Liepojos paplūdimio, todėl yra idealus pasirinkimas vasaros atostogoms. Viešbutyje yra sauna, džakuzi ir restoranas, siūlantis skanius patiekalus.

3. Liva Hotel

Liva Hotel yra populiariausias ekonominės klasės viešbutis Liepojoje, kuris yra patrauklus dėl savo centrinės vietos ir prieinamos kainos. Nors kambariai yra paprasti, jie yra švarūs ir patogūs. Viešbutyje taip pat veikia baras ir restoranas, kur galima paragauti vietinių ir tarptautinių patiekalų.

4. Europa City Amrita Hotel

Europa City Amrita Hotel yra šiuolaikiškas viešbutis, kuris siūlo aukštos kokybės apgyvendinimą už prieinamą kainą. Viešbutis yra labai patogioje miesto dalyje, netoli pagrindinių turistinių objektų. Viešbučio svečiai gali mėgautis pusryčiais ir vakarienėmis viešbučio restorane, kuris garsėja savo puikia aptarnavimu.

5. Fontaine Hotel

Fontaine Hotel yra unikalus ir ekscentriškas viešbutis, įsikūręs buvusioje žvejų fabriko pastate. Kiekvienas viešbučio kambarys yra individualiai dekoruotas, suteikiantis išskirtinę patirtį. Viešbutis yra arti Liepojos paplūdimio, taip pat prieinamos dviračių nuomos paslaugos, leidžiančios lengvai apžiūrėti miestą.

Šie viešbučiai Liepojoje siūlo įvairias nakvynės galimybes, atitinkančias skirtingus lankytojų poreikius ir pageidavimus. Nuo prabangos iki ekonominio komforto, kiekvienas randa tinkamą vietą savo viešnagei šiame įdomiame Latvijos mieste.

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!