Lenkija yra viena iš daugelio Europos šalių, turinčių keletą veikiančių oro linijų, kurios siūlo tiek vietinius, tiek tarptautinius skrydžius. Šiame straipsnyje aptarsime kelias šiuo metu veikiančias Lenkijos oro linijas, jų teikiamas paslaugas, maršrutus ir kitus svarbius aspektus.

LOT Polish Airlines

Apžvalga

LOT Polish Airlines, arba tiesiog LOT, yra nacionalinė Lenkijos oro linijų bendrovė, įkurta 1929 metais. Ši kompanija yra viena iš seniausių veikiančių oro transporto bendrovių pasaulyje. LOT siūlo tiek šalies vidaus, tiek tarptautinius skrydžius, jungdama Lenkiją su daugybe Europos, Šiaurės Amerikos, Azijos ir net Afrikos miestų.

Flotilė ir maršrutai

LOT naudoja įvairių tipų orlaivius, įskaitant naujausius Boeing 787 Dreamliner, skirtus tolimiesiems reisams. Bendrovė reguliariai atnaujina savo flotilę, siekdama užtikrinti kuo saugesnį ir patogesnį keleivių patirtį. Kompanija siūlo skrydžius į daugiau nei 120 skirtingų destinacijų visame pasaulyje.

Paslaugos

LOT siūlo kelias keleivių klases, įskaitant ekonominę, verslo ir pirmąją klases. Keleiviai gali mėgautis aukščiausios kokybės aptarnavimu, įskaitant skanų maistą, asmeninius pramogų sistemas ir papildomas paslaugas, pavyzdžiui, greitesnį įlaipinimą bei prieigą prie VIP salių.

Buzz

Apžvalga

Buzz, anksčiau žinomas kaip Ryanair Sun, yra mažų sąnaudų aviakompanija, priklausanti Ryanair Holdings. Įkurta 2017 metais, Buzz operuoja vakarų Europoje ir yra gerai žinoma dėl savo ekonomiškų kainų ir plačios maršrutų tinklo.

Flotilė ir maršrutai

Buzz flotilė daugiausiai sudaryta iš Boeing 737 orlaivių, kurie yra populiarūs dėl savo efektyvumo ir patikimumo mažų sąnaudų oro linijų sektoriuje. Oro linijos siūlo skrydžius į daugybę Europos miestų, taip pat vykdo kelis maršrutus į Šiaurės Afriką.

Paslaugos

Kaip mažų sąnaudų oro linijos, Buzz siūlo ribotas paslaugas, kad galėtų siūlyti konkurencingiausias kainas. Keleiviai gali rinktis mokamus papildomus pasirinkimus, tokie kaip registruojamas bagažas ir prioritetinis įlaipinimas.

Enter Air

Apžvalga

Enter Air yra dar viena Lenkijos oro linijų kompanija, specializuojasi charteriniuose skrydžiuose ir taip pat siūlo planinius skrydžius. Įkurta 2009 metais, ši kompanija aptarnauja daugiausia turistus, vykstančius atostogauti į populiarias poilsio vietas.

Flotilė ir maršrutai

Enter Air naudoja Boeing 737 orlaivius ir daugiausiai skraidina iš Varšuvos, Gdansko ir kitų Lenkijos miestų į populiarius poilsio kurortus Viduržemio jūros regione, taip pat į kitas Europos ir Afrikos šalis.

Paslaugos

Enter Air, būdama charterinė oro linija, dažnai siūlo viskas įskaičiuota tipo paslaugas, kurios yra pritaikytos turistų grupėms ir šeimoms. Paslaugos gali apimti maistą ir gėrimus skrydžio metu bei papildomas patogumų pasirinkimo galimybes.

Šios veikiančios Lenkijos oro linijos ne tik siūlo skirtingas skrydžių pasirinkimo galimybes, bet ir skirtingus keleivių aptarnavimo lygius, todėl kiekvienas rasti tinkamą pasirinkimą savo kelionei.

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!