Zakopanė, žinoma kaip Lenkijos žiemos sostinė, yra vienas iš populiariausių slidinėjimo kurortų šalyje, viliojantis slidinėjimo entuziastus iš visos Europos. Įsikūrusi Tatrų kalnų širdyje, ši vieta siūlo nepakartojamą slidinėjimo patirtį tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems slidininkams.

Slidinėjimo Trasos Zakopanėje

Zakopanės regionas siūlo įvairias slidinėjimo trasas, pritaikytas įvairaus lygio slidininkams. Nuo švelnių, pradedantiesiems skirtų šlaitų iki iššūkių kupinų trasų patyrusiems mėgėjams, čia kiekvienas ras kažką sau.

Kasprowy Wierch

Kasprowy Wierch yra vienas iš populiariausių ir aukščiausių slidinėjimo punktų Zakopanėje. Čia esančios trasos yra žinomos dėl savo įspūdingų vaizdų ir sudėtingų šlaitų, suteikiančių adrenalino antplūdį net ir patyrusiems slidininkams.

Gubałówka

Gubałówka yra dar vienas puikus pasirinkimas, ypač pradedantiesiems ir šeimoms su vaikais. Lengvosios ir vidutinio sudėtingumo trasos, kartu su moderniais liftais ir kitomis patogumais, užtikrina malonų laiką pradedantiesiems slidinėjimo mėgėjams.

Białka Tatrzańska ir Bukowina Tatrzańska

Šie du slidinėjimo kurortai yra už keleto kilometrų nuo Zakopanės ir siūlo platų trasų pasirinkimą, taip pat modernią infrastruktūrą. Białka Tatrzańska yra ypač žinoma dėl savo vaikiškų trasų ir pramogų šeimoms.

Kitos Žiemos Pramogos

Be slidinėjimo, Zakopanė siūlo ir daugybę kitų žiemos pramogų. Sniego batai, snieglenčių sportas, rogutės ir pasivažinėjimai arklių traukiamose rogutėse yra tik keletas iš daugelio aktyvių pramogų, kurias siūlo šis miestas.

Sniego batai

Žygiai sniego batais yra puikus būdas iš arčiau pažinti Tatrų kalnų grožį. Daugybė žygių maršrutų, vedančių per žiemiškus miškus ir atvirus laukus, suteiks nepakartojamų įspūdžių ir leis patirti tikrą žiemos pasaką.

Snieglenčių parkai

Snieglenčių entuziastai taip pat ras daugybę pramogų Zakopanėje. Čia yra keli snieglenčių parkai su įvairiais šuoliais ir triukų zonomis, kurios suteiks iššūkių ir adrenalino.

Apibendrinant

Slidinėjimas Zakopanėje yra puiki galimybė patirti žiemos sporto džiaugsmą ir mėgautis Tatrų kalnų grožiu. Įvairios trasos, modernios infrastruktūros ir daugybė papildomų pramogų užtikrina, kad kiekvienas čia praleistas momentas bus nepakartojamas. Nuo šeimų su vaikais iki adrenalino mėgėjų – Zakopanė yra idealus žiemos atostogų taškas.

Galerija

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!