Krokuva, žinoma dėl savo istorinio ir kultūrinio paveldo, taip pat yra puiki vieta apsipirkti. Miestas pasižymi įvairiais prekybos centrais, kurie patenkins kiekvieno lankytojo apsipirkimo poreikius, siūlydami ne tik plačią prekių įvairovę, bet ir pramogas, maitinimo paslaugas. Štai keletas populiariausių prekybos centrų Krokuvoje.

Galeria Krakowska

Galeria Krakowska yra vienas didžiausių ir labiausiai lankomų prekybos centrų Krokuvoje, esantis šalia miesto geležinkelio stoties ir vos už kelių žingsnių nuo istorinio senamiesčio. Čia rasite daugiau nei 270 įvairių parduotuvių, įskaitant tarptautinius ir vietinius prekės ženklus, grožio salonus ir elektronikos parduotuves.

Bonarka City Center

Bonarka City Center išsiskiria moderniu dizainu ir platiu prekių bei paslaugų asortimentu. Su daugiau nei 230 parduotuvių, kino teatrais ir daugybe maitinimo įstaigų, tai puiki vieta šeimoms, ieškančioms pramogų ir apsipirkimo galimybių vienoje vietoje.

Galeria Kazimierz

Galeria Kazimierz, įsikūrusi žydų kvartale Kazimierze, yra žinoma dėl savo unikalaus dizaino ir ypatingos atmosferos. Be įvairių parduotuvių, čia taip pat veikia kino teatrai, restoranai ir kavinės, patraukiantys tiek vietinius, tiek miesto svečius.

M1 Kraków

Prekybos centras M1 Kraków siūlo įvairių prekių asortimentą, pradedant drabužiais ir baigiant buitine technika. Čia taip pat yra boulingo salės, žaidimų aikštelės ir kitos pramogos, todėl M1 yra puiki vieta visai šeimai praleisti laiką.

Factory Kraków

Factory Kraków, vienas iš populiariausių „outlet” tipo prekybos centrų Krokuvoje, siūlo prekes žymiai mažesnėmis kainomis. Čia rasite daugybę tarptautinių ir vietinių prekės ženklų su nuolaidomis drabužiams, avalynei, aksesuarams ir daugiau.

Kiekvienas prekybos centras Krokuvoje pasižymi savo unikaliu charakteriu ir siūlo įvairias galimybes, kaip praleisti laiką. Nuo istorinio centro iki modernių rajonų, Krokuva turi daug ką pasiūlyti apsipirkimo mėgėjams ir šeimoms ieškančioms pramogų.

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!