Viduržemio jūros širdyje įsikūrusi Malta – tai kultūros paveldo, kvapą gniaužiančių kraštovaizdžių ir saulės nutviekstų pakrančių lobynas. Šiame archipelage, pasižyminčiame skaidriai mėlynu vandeniu ir istorinėmis vietomis, yra daugybė kurortų, tinkančių kiekvieno tipo keliautojams. Nesvarbu, ar ieškote prabangaus poilsio, ar norite apsistoti su šeima, ar romantiškai praleisti laiką, Maltos kurortai – tai puikus fonas nepamirštamoms atostogoms. Pasinerkime į keletą geriausių Maltos kurortų ir į tai, kuo kiekvienas iš jų yra unikalus.

1. The Westin Dragonara Resort, St.

Ant nuosavo pusiasalio Sent Džuliano mieste įsikūręs „The Westin Dragonara Resort” siūlo svečiams privatumą, prabangą ir nuostabius vaizdus į jūrą. Šis kurortas su dviem privačiais paplūdimiais, lauko baseinais ir įvairiomis maitinimo įstaigomis skirtas tiems, kurie ieško poilsio ir veiklos derinio. Dėl to, kad jis yra netoli Pacevilio naktinio gyvenimo, jį mėgsta pramogų ir laisvalaikio ieškantys keliautojai.

2. Hilton Malta, Sent Džulianas

Madingame Sent Džuliano rajone įsikūręs „Hilton Malta” gali pasigirti panoraminiu vaizdu į Viduržemio jūrą ir įvairiais aukščiausios klasės patogumais. Nuo keturių lauko baseinų, dviejų vaikų baseinų ir visiškai įrengto SPA centro iki daugybės restoranų, kuriuose patiekiami įvairūs patiekalai – nuo Viduržemio jūros iki tailandietiškos virtuvės – „Hilton Malta” yra prabangos oazė. Elegantiški kambariai ir apartamentai, kurių kiekvienas turi privatų balkoną, užtikrina viešnagę, kurioje komfortas dera su nepamirštamais vaizdais.

3. „Radisson Blu Resort & Spa”, Auksinės smiltys

Įsikūręs ant uolos krašto su vaizdu į vieną gražiausių Maltos paplūdimių – Aukso įlanką, „Radisson Blu Resort & Spa, Golden Sands” yra ramybės ir prabangos įsikūnijimas. Šis kurortas idealiai tinka tiems, kurie nori pabėgti nuo kasdienio gyvenimo šurmulio. Turėdami privatų paplūdimį, kelis baseinus, pasaulinio lygio SPA centrą ir kelias maitinimo įstaigas, svečiai gali pasimėgauti ramiu poilsiu mėgaudamiesi natūraliu Maltos grožiu.

4. Corinthia Hotel St. George’s Bay, St.

Viduržemio jūros regiono prabangos gabalėlį siūlantis viešbutis „Corinthia Hotel St. George’s Bay” įsikūręs ant vandens kranto. Jis gali pasigirti erdviais, elegantiškai įrengtais kambariais, privačiu lido su gultais prie pat jūros ir daugybe laisvalaikio pramogų, įskaitant SPA centrą, nardymo mokyklą ir vandens sporto centrą. Viešbučio restoranai ir barai siūlo gastronominę kelionę – nuo vakarienės po atviru dangumi iki rafinuotų patiekalų uždarose patalpose.

5. „InterContinental Malta”, St. Julian’s

Švento Džulijano širdyje įsikūręs „InterContinental Malta” iš naujo apibrėžia šiuolaikinę prabangą. Su savo privačiu paplūdimio klubu prie Šventojo Jurgio įlankos, erdviu lauko baseinu ir keliomis maitinimo įstaigomis, šis viešbutis yra šventovė ieškantiems energingų, bet rafinuotų įspūdžių. Šiuolaikiški viešbučio kambariai ir liukso klasės numeriai, plati laisvalaikio infrastruktūra ir netoli Maltos prekybos ir pramogų rajonų leidžia viešbučiui tapti pageidaujamu tiek laisvalaikio, tiek verslo keliautojų pasirinkimu.

6. Viešbutis „Kempinski Hotel San Lawrenz”, Gozo

Norintiems pabūti nuošaliau ir intymiau, Gozo saloje esantis „Kempinski Hotel San Lawrenz” siūlo idilišką poilsį. Šis kurortas, apsuptas vešlių sodų ir kaimo vietovių, puikiai tinka ieškantiems ryšio su gamta. Jame yra modernus SPA centras, keli baseinai ir restoranai, kuriuose patiekiami vietiniai Gozito ir Viduržemio jūros regiono patiekalai. Viešbutis taip pat įsikūręs puikioje vietoje, todėl čia galima tyrinėti Gozo istorines vietas ir gamtos stebuklus.

Išvados

Maltos kurortai yra tokie pat įvairūs kaip ir pati sala, juose kiekvienas ras ką nors sau. Nesvarbu, ar jus vilioja prabangos žavesys, gamtos žavesys, ar Maltos svetingumo šiluma, šie kurortai žada poilsį, nuotykius ir nepamirštamus prisiminimus. Taigi susikraukite lagaminus ir nusitaikykite į Maltą, kur laukia kurortinis rojus, kad jūsų Viduržemio jūros regiono svajonės taptų realybe.

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!