Skrydžio iš Lietuvos į Portugaliją trukmė gali skirtis priklausomai nuo išvykimo ir atvykimo miestų, taip pat nuo to, ar skrydis yra tiesioginis, ar su persėdimu. Kadangi reguliarių tiesioginių skrydžių tarp šių dviejų šalių nėra, daugumoje kelionės variantų numatomas bent vienas persėdimas, kuris gali gerokai paveikti kelionės trukmę.

  • Iš Vilniaus į Lisaboną: Dažniausiai jungiamieji skrydžiai iš Lietuvos sostinės Vilniaus į Portugalijos sostinę Lisaboną paprastai trunka nuo maždaug 6 iki 12 valandų ir ilgiau, priklausomai nuo laukimo trukmės ir oro linijų bendrovės pasirinkto maršruto.
  • Iš Kauno ar kitų Lietuvos miestų: Skrydžiams iš kitų Lietuvos miestų, pavyzdžiui, Kauno, gali prireikti papildomų persėdimų arba ilgesnio laukimo, todėl bendra kelionės trukmė gali pailgėti.

Atminkite, kad konkreti skrydžio trukmė gali skirtis priklausomai nuo tokių veiksnių, kaip oro linijų bendrovė, konkretūs oro uostai, persėdimų trukmė ir vieta, esami kelionių apribojimai ar skrydžių tvarkaraščių pakeitimai. Visada geriausia pasiteirauti oro linijų bendrovių arba kelionių agentūrų, kad gautumėte tiksliausią ir naujausią informaciją apie konkrečią kelionę.

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!