Gruodis Tenerifėje yra populiarus laikas turistams, norintiems pabėgti nuo šaltų žiemos orų kitose Europos šalyse. Ši Kanarų sala, žinoma kaip „amžino pavasario sala“, siūlo šiltą klimatą ir įvairias pramogas net žiemos mėnesiais, suteikdama unikalią galimybę švęsti šventes po saulės spinduliais.

Orai gruodžio mėnesį

Tenerifėje gruodis yra švelniausias mėnuo, bet vis dar pakankamai šiltas maloniai atostogoms. Vidutinė dienos temperatūra svyruoja nuo 19°C iki 22°C, o naktys gali atvėsti iki apie 15°C. Šiuo metu gali pasitaikyti daugiau lietaus nei kitais mėnesiais, ypač kalnuotose vietovėse, tačiau lietus paprastai būna trumpas ir nepertraukia dienos veiklų.

Ką aplankyti ir veikti

1. Kalėdinės šventės ir naujieji metai

Tenerifė gruodžio mėnesį švenčia Kalėdas ir Naujuosius metus su įvairiomis šventėmis ir renginiais. Nuo tradicinių kalėdinių miestelių iki fejerverkų per Naujųjų Metų sutiktuves, sala gyvena šventiniu ritmu. Tai puiki proga patirti, kaip Kanarų salos švenčia šias šventes.

2. Nacionalinis parkas „Teide“

Gruodžio mėnesį Teide nacionaliniame parke gali būti šalčiau, ypač aukštose vietovėse, kur net gali iškristi sniegas. Tai suteikia retą galimybę matyti sniegu dengtą Teide kalną. Žygiai parko teritorijoje yra ypač žavingi dėl vėsesnių orų ir mažiau turistų.

3. Vandens pramogos

Nepaisant vėsesnio sezono, jūros vanduo Tenerifėje išlieka pakankamai šiltas vandens sportui, tokiu kaip nardymas ar banglenčių sportas. El Médano, žinomas dėl savo puikių sąlygų banglenčių sportui, ir toliau traukia vandens sporto entuziastus.

4. Ekskursijos ir stebėjimas

Gruodžio mėnesį taip pat galite dalyvauti banginių ir delfinų stebėjimo ekskursijose, kurios yra populiarūs renginiai visus metus. Švelnesnis oras ir mažesnis turistų skaičius gali suteikti asmeniškesnę ir ramybę teikiančią patirtį.

Verta ar ne?

Gruodis Tenerifėje yra puikus laikas tiems, kurie nori pabėgti nuo žiemos šalčio ir švęsti šventes saulėje. Šiltas klimatas, mažesnis turistų srautas ir šventinė atmosfera daro šį mėnesį idealų atostogoms. Be to, įvairių pramogų ir aktyvumų gausa leidžia kiekvienam rasti sau tinkamą veiklą. Tenerifė gruodžio mėnesį siūlo puikų derinį tarp atsipalaidavimo ir šventinio šurmulio, todėl yra verta aplankyti norint patirti žiemos atostogas kitaip.

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!