Lapkritis Tenerifėje praneša apie artėjantį žiemos sezoną, bet išlieka patrauklus mėnuo kelionei dėl švelnaus klimato ir sumažėjusio turistų skaičiaus, leidžiančio mėgautis ramybe ir salos grožiu.

Orai lapkričio mėnesį

Lapkričio mėnesio orai Tenerifėje yra švelnūs, su vidutinėmis dienos temperatūromis apie 21°C. Naktys gali būti vėsesnės, su temperatūromis apie 16°C-18°C. Šiuo metu orai dar gana sausi, nors artėjant mėnesio pabaigai, gali pasitaikyti daugiau lietingų dienų. Jūros temperatūra išlieka maloni, suteikdama galimybę mėgautis vandens pramogomis net vėsesniu metu.

Ką aplankyti ir veikti

1. Nacionalinis parkas „Teide“

Lapkritis yra puikus laikas aplankyti Teide nacionalinį parką, ypač jei mėgstate žygius ir gamtą. Mažiau lankytojų ir švelnesnis oras suteikia puikias sąlygas tyrinėti kalnus ir mėgautis įspūdingais vaizdais be didelio karščio. Be to, šiuo metu gali prasidėti pirmieji sniego kritimai kalnų viršūnėse, suteikiantys papildomą žavesį kraštovaizdžiui.

2. Paplūdimiai

Nors oras ir šiek tiek vėsesnis nei vasaros mėnesiais, lapkritis vis tiek leidžia mėgautis paplūdimio malonumais. Tenerifės pietinėje dalyje, tokiose vietose kaip Costa Adeje, Playa de las Americas ir Los Cristianos, oras išlieka pakankamai šiltas saulės vonioms.

3. Vyno degustacijos

Tenerifėje vyksta nuolatinė vyno gamyba, o lapkritis yra geras laikas aplankyti vietines vyno daryklas. Daugelis jų siūlo ekskursijas ir degustacijas, kuriose galima išmokti apie vietos vyno gamybos tradicijas ir paragauti skirtingų vyno rūšių.

4. Kultūriniai renginiai

Lapkritis taip pat gali pasiūlyti įvairius kultūrinius renginius, įskaitant muzikos festivalius ir meno parodas. Tenerifės kultūrinis kalendorius yra gana įvairus, todėl visuomet yra ką veikti tiek kultūros mėgėjams, tiek šeimoms.

Verta ar ne?

Lapkritis Tenerifėje siūlo puikią galimybę išvengti didelio turistų skaičiaus ir mėgautis visais salos teikiamais privalumais už mažesnę kainą. Jei ieškote atsipalaidavimo, švelnesnio klimato ir norite patirti salos kultūrinį gyvenimą be didelio šurmulio, šis mėnuo yra idealus. Be to, lapkritis suteikia unikalią galimybę matyti keičiantįsi salos kraštovaizdį, ypač kalnuotose vietovėse, kur pirmieji sniego kritimai suteikia papildomo žavesio.

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!