Rugpjūtis Tenerifėje yra vienas iš karščiausių ir labiausiai turistų lankomų mėnesių. Tačiau tai taip pat yra laikas, kai sala gyvena pilnu ritmu, siūlydama įvairias pramogas, festivalius ir puikias sąlygas vandens sportui.

Orai rugpjūčio mėnesį

Rugpjūčio mėnesį Tenerifėje orai yra šilti ir sausi. Vidutinė dienos temperatūra svyruoja nuo 25°C iki 30°C, o kartais gali pakilti ir aukščiau. Naktys išlieka šiltos, su minimaliomis temperatūromis apie 20°C. Rugpjūčio mėnesį retai pasitaiko lietaus, todėl tai yra puikus laikas mėgautis saule ir jūra. Vandens temperatūra paprastai yra apie 23°C, tad tai idealus metas maudynėms ir vandens pramogoms.

Ką aplankyti ir veikti

1. Paplūdimiai ir vandens sportas

Rugpjūčio mėnesį Tenerifės paplūdimiai, tokie kaip Playa de las Americas, Los Cristianos ir El Médano, yra itin populiarūs. Tai puikus laikas išbandyti banglenčių sportą, nardymą ar buriavimą, dėl šiltų ir ramybių vandenų. Paplūdimiai gali būti šiek tiek perkrauti, tačiau jūs visada rasite vietą, kur galėsite atsipalaiduoti saulėje.

2. Festivaliai ir šventės

Rugpjūtis yra pilnas įvairių švenčių, ypač San Lorenzo meteoro lietaus stebėjimas, kuris paprastai vyksta rugpjūčio 10 d. Tai puiki proga išvykti į gamtą naktį ir stebėti žvaigždes. Be to, vyksta įvairūs muzikos festivaliai ir kultūriniai renginiai, kurie atspindi Tenerifės kultūrinį įvairiapusiškumą.

3. Teide Nacionalinis Parkas

Nors dienomis gali būti šiek tiek per karšta ilgiems žygiams, ankstyvos rytinės ar vėlyvos vakarinės valandos Teide Nacionaliniame parke suteikia nepakartojamą patirtį. Žvaigždėtą dangų stebėjimas iš šio UNESCO paveldo objekto yra vienas iš įsimintiniausių patirčių.

4. Ekskursijos ir atrakcijos

Aplankykite Loro Parque ar Siam Park, kurie rugpjūčio mėnesį teikia vėsinančią pramogą. Šie parkai siūlo įvairias atrakcijas ir šou, tinkančias tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Verta ar ne?

Rugpjūtis Tenerifėje yra puikus laikas, jei mėgstate šiltą orą ir nenutuokiate atostogų be saulės ir paplūdimio. Nors šiuo metu saloje būna daug turistų, įvairios pramogos ir festivaliai suteikia daug galimybių patirti Tenerifės kultūrą ir mėgautis aktyviomis atostogomis. Tačiau, jei vengiate minios ir karščio, galbūt vertėtų apsvarstyti kitus metus ar mėnesius kelionei į šią nuostabią salą.

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!