Liepa Tenerifėje pažymi tikrą vasaros sezono pradžią. Šis mėnuo atneša karščiausius metų orus ir didžiausius turistų srautus, tačiau kartu su tuo – ir gyvą, šventinę atmosferą bei daugybę veiklų saloje.

Orai liepos mėnesį

Liepos mėnesio orai Tenerifėje yra karšti, sausi ir saulėti. Vidutinė dienos temperatūra svyruoja apie 28°C, tačiau kai kuriais atvejais gali pakilti dar aukščiau. Naktys yra švelnios, su temperatūromis apie 20°C. Šis laikotarpis yra idealus mėgautis saulės voniomis ir vandens pramogomis, nes jūros temperatūra yra pakankamai šilta komfortiškam maudynių malonumui.

Ką aplankyti ir veikti

1. Paplūdimiai ir vandens pramogos

Tenerifės paplūdimiai, tokie kaip Playa de las Américas, Los Cristianos ir El Médano, liepos mėnesį yra itin populiarūs. Tai puikus laikas išbandyti vandens sportą – nardymą, banglenčių sportą ar buriavimą. Taip pat galite mėgautis įvairiomis ekskursijomis į jūrą stebėti banginius ir delfinus, kurie yra viena iš pagrindinių salos atrakcijų.

2. Teide Nacionalinis Parkas

Nors dienos metu gali būti šiek tiek per karšta ilgesniems žygiams, ankstyvos rytinės ar vėlyvos vakarinės valandos suteikia puikią galimybę aplankyti šį UNESCO pasaulio paveldo objektą. Siūlome išbandyti naktinį stebėjimą žvaigždėmis, kuris yra vienas iš įspūdingiausių Tenerifės patirčių dėl mažo šviesos taršos.

3. Festivaliai ir šventės

Liepa yra pilna įvairių festivalių ir švenčių, tokių kaip Fiesta de la Virgen del Carmen, ypač žinoma jūrų procesijomis Puerto de la Cruz ir kitose žvejų vietovėse. Šios šventės suteikia puikią galimybę pamatyti tradicinius Tenerifės papročius ir skonį.

4. Vietinės rinkos ir maistas

Aplankykite vietines rinkas, pavyzdžiui, La Laguna ar Santa Cruz de Tenerife, kur galite įsigyti šviežių vietinių produktų ir paragauti tradicinių Kanarų salų patiekalų. Liepa taip pat yra puikus laikas mėgautis šviežiais jūros gėrybėmis ir vietiniu vynu.

Verta ar ne?

Nors liepa yra vienas iš karščiausių ir labiausiai turistų lankomų mėnesių Tenerifėje, ji vis tiek siūlo daug privalumų, įskaitant nuostabų orą ir gyvą kultūrinę veiklą. Jei mėgstate saulę ir šurmulį, liepa yra puikus laikas aplankyti Tenerifę. Tačiau jei norite išvengti minų ir mėgautis šiek tiek ramybe, galbūt verta svarstyti apie kitus metų laikus. Vis dėlto, jei nuspręsite vykti būtent liepą, Tenerifė siūlo gausybę veiklų ir patirčių, kurios padarys jūsų atostogas nepakartojamomis.

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!