Birželis Tenerifėje žymi vasaros pradžią, kai sala pasipildo gyvybe, o oras tampa dar šiltesnis ir malonesnis. Tai yra puikus laikas aplankyti salą, ypač jei mėgstate saulę ir norite išvengti didžiausių turistų minų, kurios įprastai susirenka liepos ir rugpjūčio mėnesiais.

Orai birželio mėnesį

Birželis Tenerifėje pasižymi maloniais orais, su vidutine dienos temperatūra apie 24°C. Naktys yra švelnios, su temperatūromis vidutiniškai apie 18°C. Šiuo metu orai yra sausi, o lietaus kiekis minimalus, todėl tai yra puikus laikas mėgautis ilgomis saulės voniomis ir vandens pramogomis. Jūros vanduo šyla, todėl plaukimas tampa ypač malonus.

Ką aplankyti ir veikti

1. Nacionalinis parkas „Teide“

Birželis yra puikus laikas aplankyti Teide nacionalinį parką. Šiltas oras ir aiškus dangus suteikia puikių sąlygų žygiams ir kalnų tyrinėjimams. Naudokitės galimybe pakilti į Teide kalno viršūnę keltuvu, iš kur atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai į visą salą.

2. Paplūdimiai

Tenerifės paplūdimiai birželį yra vienas iš pagrindinių traukos objektų. Nuo smėlėtų Playa de las Americas iki vėjuoto El Médano, kiekvienas ras savo mėgstamą vietą saulės vonioms ar vandens sportui, pavyzdžiui, banglenčių sportui ar nardymui.

3. Fiesta de San Juan

Birželio 23 dieną Tenerifėje švenčiama San Juan fiesta, kuri žymi vasaros saulėgrįžą. Šią naktį paplūdimiuose ir miestuose vyksta įvairios šventės, įskaitant laužų deginimą ir fejerverkų šou. Tai unikali proga patirti vietos kultūrą ir dalyvauti tradiciniuose renginiuose.

4. Mergelių Marijos Jūrų Procesija

Birželio mėnesį Puerto de la Cruz mieste vyksta Mergelių Marijos jūrų procesija (Procesión de la Virgen del Carmen), kurioje statulos ir šventyklos laivai yra išnešami į jūrą, o paskui sugrąžinami atgal. Tai įspūdingas reginys, kuriame dalyvauja daugybė vietinių gyventojų ir turistų.

Verta ar ne?

Birželis Tenerifėje siūlo puikų orą, daugybę kultūrinių ir gamtos patirčių bei galimybę mėgautis sala be didžiausių turistų srautų. Tai puikus laikas tiek aktyviems poilsiautojams, tiek tiems, kurie nori atsipalaiduoti ir pasimėgauti saulės voniomis. Jei ieškote saulės, kultūros ir nuotykių derinio, birželis Tenerifėje yra puikus pasirinkimas.

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!