Gegužė Tenerifėje yra vienas iš patraukliausių metų laikų lankytojams, norintiems patirti malonų klimatą, mažiau turistų ir žydinčią salos gamtą. Šis mėnuo yra tarpinis laikotarpis tarp pavasario ir artėjančio vasaros sezono, suteikiantis idealias sąlygas tiek atsipalaidavimui, tiek aktyviam poilsio būdų išbandymui.

Orai gegužės mėnesį

Gegužės mėnesį Tenerifėje orai yra nuostabūs, su vidutinėmis dienos temperatūromis svyruojant tarp 20°C ir 25°C. Naktys yra švelnios, su temperatūromis apie 17°C iki 19°C. Kritulių kiekis šiuo metu yra minimalus, o saulės šviesos valandų skaičius didelis, todėl tai puikus laikas mėgautis ilgomis dienomis paplūdimyje ar tyrinėjant salos lankytinas vietas.

Ką aplankyti ir veikti

1. Teide Nacionalinis Parkas

Gegužė yra idealus laikas aplankyti Teide nacionalinį parką. Oras yra vėsesnis ir malonesnis lyginant su vasaros mėnesiais, todėl tai puikus metas žygiauti kalnuose. Teide kalno viršūnė gali būti laisva nuo sniego, suteikianti puikią galimybę pasiekti viršūnę ir mėgautis kvapą gniaužiančiais vaizdais.

2. Loro Parque

Loro Parque yra vienas iš populiariausių zoologijos sodų pasaulyje, esantis Puerto de la Cruz mieste. Gegužė yra puikus laikas aplankyti šį parką, kadangi mažesnis lankytojų skaičius leidžia ramiau stebėti gyvūnus ir mėgautis parko atrakcijomis.

3. Paplūdimiai

Gegužė yra puikus laikas mėgautis Tenerifės paplūdimiais, pavyzdžiui, Playa de las Teresitas ar El Médano. Šiltas oras ir švelnus vandenynas suteikia galimybę ne tik atsipalaiduoti saulėje, bet ir išbandyti vandens sporto veiklas, tokių kaip nardymas ar banglenčių sportas.

4. Vyno degustacijos ir vietinės virtuvės patirtys

Tenerifė yra žinoma dėl savo vulkaninės dirvos, kuri suteikia unikalų skonį vietiniams vynams. Aplankykite vietos vyno daryklas, kurios dažnai organizuoja ekskursijas ir degustacijas. Be to, mėgaukitės autentiškais Kanarų salų patiekalais, tokiais kaip „papas arrugadas” su „mojo picón” padažu.

Verta ar ne?

Tenerifė gegužės mėnesį siūlo optimalų derinį tarp puikaus oro, mažesnio turistų srauto ir gausybės veiklų. Šis laikotarpis yra idealus tiems, kurie nori išvengti vasaros sezono šurmulio, bet vis tiek nori mėgautis visomis salos pramogomis ir gamtos grožiu. Tad jei ieškote atostogų vienos iš žavingiausių Kanarų salų, gegužė Tenerifėje yra puikus pasirinkimas.

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!