Balandis Tenerifėje žymi tikrą pavasario pradžią, kuomet sala džiugina maloniu klimatu, žydinčia gamta ir dar neįsibėgėjusiu turistų srautu prieš artėjantį vasaros sezoną. Tai puikus metas aplankyti salą, jei mėgstate ramybę ir norite išvengti didžiausių minų bei aukštų kainų.

Orai balandžio mėnesį

Balandžio mėnesį Tenerifėje orai yra šilti ir saulėti, su vidutine dienos temperatūra apie 20°C – 22°C. Naktys gali būti šiek tiek vėsesnės, apie 15°C – 17°C. Šis laikotarpis yra gana sausas, nors kartais gali pasitaikyti trumpų liūčių, ypač kalnuotuose regionuose. Vandens temperatūra palaipsniui šyla, todėl pradeda tapti maloni plaukiojimui.

Ką aplankyti ir veikti

1. Teide nacionalinis parkas

Balandžio mėnesį Teide nacionalinis parkas yra ypatingai gražus. Tai puikus laikas žygiams ir kalnų apžvalgai, nes oras yra švelnus ir nėra nei per karšta, nei per šalta. Pasinaudokite galimybe išvysti įspūdingą kraštovaizdį ir, jei esate laimingi, galite net pamatyti likusį sniegą Teide viršūnėje.

2. Paplūdimiai

Nors vanduo dar gali būti šiek tiek vėsesnis nei vasaros mėnesiais, balandis yra puikus laikas mėgautis Tenerifės paplūdimiais be didelių minų. Populiariausi paplūdimiai, tokie kaip El Médano, Las Americas ir Los Cristianos, siūlo puikias sąlygas atsipalaidavimui saulėje ir smėlio pilys.

3. Vyno ir maisto degustacijos

Tenerifės vynai, auginami vulkaninėje dirvoje, yra unikalūs savo skoniu. Aplankykite vietos vyno daryklas, kur galite išmokti apie vyno gamybą ir paragauti skirtingų vynų. Be to, balandis yra geras laikas ragauti vietinio sezono produktus ir patiekalus, pavyzdžiui, papas arrugadas (virkite bulves su druska) su mojo picon padažu.

4. Pėsčiųjų takai ir gamtos stebėjimas

Balandžio orai yra idealūs ilgiems pasivaikščiojimams ir pėsčiųjų takams. Tenerifė siūlo daugybę takų, vedančių per įvairias gamtos apylinkes – nuo miškų iki kalnų. Tai taip pat puikus laikas stebėti vietinę florą ir fauną, įskaitant retas paukščių rūšis.

Verta ar ne?

Tenerifė balandžio mėnesį siūlo puikų derinį tarp malonaus klimato, mažesnių turistų srautų ir gausybės veiklų. Tai yra idealus laikas tiems, kurie nori išvengti didžiausių minų ir mėgautis salos grožiu be skubėjimo. Balandis Tenerifėje suteikia puikią galimybę mėgautis atostogomis su šeima, draugais ar romantiška kelione, o gausūs kultūriniai renginiai ir gamtos stebuklai garantuoja, kad kiekvienas rastų kažką savo skoniui.

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!