Kovo mėnesis Tenerifėje signalizuoja apie pavasario pradžią, suteikdamas dar vieną puikią progą aplankyti šią žavią Kanarų salą. Su švelnėjančiu oru ir mažėjančiomis turistų minimis, kovo mėnuo siūlo komfortą tiek klimato, tiek lankomumo atžvilgiu.

Orai kovo mėnesį

Tenerifės klimatas kovo mėnesį yra patrauklus, su vidutinėmis dienos temperatūromis apie 20°C. Naktys gali būti vėsesnės, svyruojant apie 15°C. Šiuo metu oras yra sausesnis nei žiemos mėnesiais, tad tai idealus laikas mėgautis saulės voniomis be didelio karščio. Nors lietaus tikimybė yra nedidelė, visada pravartu turėti su savimi lietpaltį ar skėtį netikėtoms oro sąlygoms.

Ką aplankyti ir veikti

1. Teide Nacionalinis Parkas

Kovo mėnesis yra idealus laikas aplankyti Teide nacionalinį parką. Šiuo metu sniegas ant Teide kalno viršūnės dar gali būti matomas, suteikdamas unikalių fotografavimo galimybių. Šiltėjantis oras yra puikus žygiams ir kalnų tyrinėjimams. Nebijokite anksti ryte kilti į viršūnę, kad išvystumėte įspūdingą saulėtekį.

2. Paplūdimiai

Kovo orai yra pakankamai šilti, kad galėtumėte mėgautis paplūdimio malonumais. Nors vanduo dar gali būti šiek tiek vėsus, saulės vonios ir smėlio pilys laukia jūsų. Populiariausi paplūdimiai, tokie kaip Las Americas ar Los Cristianos, pradeda atgyti, bet vis dar nėra perpildyti kaip aukšto sezono metu.

3. Vyno degustacijos

Kanarų salos, įskaitant Tenerifę, yra žinomos dėl savo vynuogių auginimo ant vulkaninės dirvos, kas suteikia vynui išskirtinį skonį. Aplankykite vietos vyno daryklas, kur galite sužinoti apie vyno gamybos procesą ir paragauti skirtingų rūšių vyno.

4. Kultūriniai Festivaliai

Kovo mėnesį Tenerifėje vyksta įvairūs festivaliai, tokių kaip Los Indianos Santa Cruz de la Palma mieste, kurio metu vietiniai gyventojai ir lankytojai dalyvauja baltų drabužių paraduose, simbolizuojančiuose emigrantų grįžimą iš Lotynų Amerikos. Tai yra spalvingas renginys, kupinas muzikos ir šokių.

Verta ar ne?

Tenerifė kovo mėnesį siūlo puikią galimybę išvengti žiemos šalčio ir pasimėgauti pavasario pradžios teikiamais malonumais. Mažesnis turistų srautas, šilti orai ir gausybė veiklų daro šį laikotarpį idealų atostogoms. Tad jei ieškote vietos, kur galėtumėte atsipalaiduoti ir pasikrauti saulės energijos, Tenerifė kovo mėnesį yra puikus pasirinkimas.

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!