Vasaris Tenerifėje yra mėnuo, kuris, nepaisant esant vėsiausiam metų laikui, vis dar siūlo šiltus orus ir yra puikus laikas aplankyti salą, ypač jei norite išvengti didelio turistų srauto ir patirti vieną iš labiausiai spalvingų vietinių švenčių.

Orai vasario mėnesį

Tenerifėje vasaris yra vienas iš vėsiausių mėnesių, tačiau temperatūra paprastai išlieka maloni ir šilta, su dienos temperatūra svyruojant nuo 18°C iki 22°C. Naktys gali būti vėsesnės, su temperatūromis nukrintant iki apie 14°C–16°C. Šiuo laikotarpiu taip pat gali pasitaikyti kritulių, tačiau lietus dažniausiai būna trumpas ir nesmarkus. Vandenyno vanduo gali būti šiek tiek vėsesnis, tačiau daugelis žmonių vis tiek mėgaujasi plaukiojimu ir kitomis vandens pramogomis.

Ką aplankyti ir veikti

1. Tenerifės karnavalas

Vasaris yra ypatingas laikas lankyti Tenerifę dėl jos įspūdingo karnavalo, ypač Santa Cruz de Tenerife. Tai antras pagal dydį karnavalas pasaulyje po Rio de Žaneiro karnavalo. Šventės metu galite stebėti spalvingus paradus, kostiumus, šokius ir girdėti gyvą muziką gatvėse. Karnavalas pritraukia lankytojus iš viso pasaulio ir suteikia unikalią galimybę patirti Tenerifės kultūrą.

2. Teide nacionalinis parkas

Nepaisant vėsesnio oro, vasaris yra puikus laikas lankytis Teide nacionaliniame parke. Šiuo metu parkas yra mažiau perkrautas, o kraštovaizdis – įspūdingas. Jei esate laimingi, galite net pamatyti sniegą ant Teide kalno viršūnės, kas yra retas ir žavus reginys.

3. Žygiai ir gamtos stebėjimas

Vėsesnis oras yra idealus žygiams ir gamtos stebėjimui. Tenerifėje yra daugybė takų, vedančių per įvairias ekosistemas – nuo miškų iki vulkaninių kraštovaizdžių. Taip pat tai puikus laikas stebėti banginius, nes šilti vandenys aplink salą yra traukos taškas daugybei jūrų gyvūnų.

4. Vietos kultūra ir maistas

Mėgaukitės vietiniais patiekalais, tokiu kaip papas arrugadas (raudonėliai bulvių), mojos padažais, ir aišku, šviežia žuvimi ir jūros gėrybėmis. Aplankykite vietos turgus, pavyzdžiui, La Laguna ar Adeje, kur galite įsigyti šviežių produktų ir suvenyrų.

Verta ar ne?

Vasaris Tenerifėje siūlo unikalią patirtį, ypač jei norite patirti autentišką kultūros šventę, mėgautis gamta be didelių minios ar tiesiog pabėgti nuo žiemos šalčio. Karnavalas suteikia šiam mėnesiui ypatingą žavesį, padarantį jį puikiu laiku aplankyti salą tiems, kurie ieško šventės ir kultūros.

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!