Tenerifė, žinoma kaip „amžino pavasario sala“, yra viena iš nedaugelio Europos vietų, kur sausio mėnesį galima mėgautis malonia šiluma. Štai kodėl ši Kanarų sala yra populiarus žiemos pabėgimo taškas tiems, kurie ieško saulės ir atsipalaidavimo.

Orai sausio mėnesį

Sausio mėnesį Tenerifėje vyrauja švelnus ir malonus oras. Vidutinė dienos temperatūra svyruoja nuo 15°C iki 22°C, o naktys šiek tiek vėsesnės, bet retai kada temperatūra nukrenta žemiau 15°C. Tai yra sausiausias žiemos mėnuo, todėl lietaus tikimybė yra nedidelė. Dėl šiltų ir sausų oro sąlygų, sausis yra puikus laikas aplankyti Tenerifę, ypač jei norite išvengti didžiausių turistų minų ir mėgautis ramybe.

Ką aplankyti ir veikti

1. Nacionalinis parkas „Teide

Sausio mėnesį yra puikus laikas aplankyti Teide nacionalinį parką. Nors aukščiausiose vietose gali būti sniego, daugelis dienų yra šiltos ir saulėtos, idealios žygiauti kalnų takais. Be to, žiemos mėnesiais mažiau lankytojų, todėl galėsite mėgautis gamtos grožiu be didelių minų.

2. Mėgautis saulės voniomis

Nors sausis nėra karščiausias mėnuo, saulės vonios paplūdimiuose, tokiose vietose kaip Playa de las Américas ar Los Cristianos, vis dar malonios. Vandenys aplink Tenerifę išlieka šilti, leidžiantys mėgautis įvairiomis vandens pramogomis.

3. Vyno degustacijos

Tenerifė garsėja savo vynais, ypač baltuosius vynus, kurių skonis yra stipriai veikiamas vulkaninės dirvos. Aplankykite vietos vyno daryklas, kuriose galite sužinoti apie vietos vyno gamybos ypatybes ir paragauti įvairių rūšių vyno.

4. Kultūriniai renginiai

Nors sausis yra šiek tiek ramesnis mėnuo, vis dėlto galite rasti įvairių kultūrinių renginių, įskaitant koncertus, parodas ir festivalius, kurie parodo Tenerifės kultūrinę įvairovę.

5. Banglenčių sportas El Médano

Ši Tenerifės vieta yra žinoma dėl puikių sąlygų burlenčių ir banglenčių sportui, ypač žiemą, kai vėjai yra palankūs.

Verta ar ne?

Tenerifė sausio mėnesį yra puiki kryptis tiems, kurie nori pabėgti nuo šaltų orų ir mėgautis švelniu klimatu. Šis laikotarpis siūlo mažesnes kainas, mažiau turistų ir puikią galimybę patirti salos gamtos grožį bei kultūrą. Jei ieškote atsipalaidavimo ir nuotykių derinio, Tenerifė sausio mėnesį tikrai nenuvils!

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!