Rugsėjis Tenerifėje yra vienas iš puikių mėnesių lankyti šią nuostabią salą, nes jame susijungia vasaros pabaigos šiluma su mažesniu turistų srautu. Tai laikotarpis, kai galite mėgautis visais salos privalumais be didelio šurmulio, kuris būdingas aukščiausiam sezonui.

Orai rugsėjo mėnesį

Rugsėjo orai Tenerifėje vis dar yra šilti ir malonūs, panašūs į vasaros mėnesius. Vidutinė dienos temperatūra yra apie 25°C, o nakties temperatūra gali nukristi iki maždaug 20°C. Tai puikus laikas mėgautis saule ir jūra, nes vanduo išlieka šiltas po vasaros karščio. Nors lietaus tikimybė yra didesnė nei liepos ar rugpjūčio mėnesiais, liūtys paprastai yra trumpalaikės ir nepertraukia ilgalaikių atostogų planų.

Ką aplankyti ir veikti

1. Teide Nacionalinis Parkas

Rugsėjis yra idealus laikas aplankyti Teide nacionalinį parką, nes oras yra vėsesnis ir patogesnis ilgiems žygiams ar kalnų tyrinėjimams. Teide yra vienas iš populiariausių lankytinų vietų Tenerifėje, siūlantis kvapą gniaužiančius vaizdus ir unikalią gamtą.

2. Vandens sportas ir paplūdimiai

Vėlyvoji vasara ir ankstyvas ruduo yra puikus laikas vandens sportui, tokiu kaip banglenčių sportas, nardymas ar plaukimas su šnorkeliu. Tenerifės paplūdimiai, tokių kaip Playa del Duque, Las Vistas, ar El Médano, tampa mažiau apkrauti, suteikdami daugiau erdvės ir ramybės.

3. Ekskursijos ir stebėjimas

Rugsėjis yra puikus metas dalyvauti ekskursijose į jūrą stebėti banginius ir delfinus, kurie gyvena aplink Kanarų salas. Šie gyvūnai yra matomi visus metus, bet mažesnis turistų skaičius gali suteikti asmeniškesnę ir malonesnę patirtį.

4. Kultūriniai renginiai

Rugsėjis taip pat yra laikas įvairiems kultūriniams renginiams, įskaitant fiestas ir festivalius, kurie atspindi vietos tradicijas ir kultūrą. Vienas iš tokios fiestos pavyzdžių yra Fiesta del Santísimo Cristo de La Laguna, vykstanti San Cristóbal de La Laguna mieste.

Verta ar ne?

Rugsėjis Tenerifėje siūlo puikią galimybę išvengti didžiųjų turistų minų, mėgautis malonia klimato kaita ir vis dar šiltu vandeniu. Tai laikas, kai galima iš tiesų atsipalaiduoti ir giliau susipažinti su sala be skubėjimo ir streso. Tad jei ieškote atostogų su geriausiu klimatu, kultūriniu turiniu ir gamtos grožiu, rugsėjis Tenerifėje yra tikrai vertas dėmesio.

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!