Tenerifė, didžiausia iš Kanarų salų, yra puiki vieta atostogoms, siūlanti įvairiausius kurortus, pritaikytus skirtingiems lankytojų poreikiams – nuo ramybės ieškančių porų iki aktyvaus poilsio mėgėjų. Štai keletas populiariausių Tenerifės kurortų, kuriuos vertėtų aplankyti:

Costa Adeje

Elegantiškas ir prabangus, Costa Adeje yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgaujasi aukščiausios klasės apgyvendinimu, puikiais restoranais ir kokybiškomis paslaugomis. Čia rasite prabangius viešbučius su įspūdingais baseinais, SPA centrais ir tiesioginiu prieigą prie smėlio paplūdimių. Costa Adeje taip pat žinomas dėl savo golfų aikštynų ir yra arti Siam Parko – vieno iš geriausių vandens parkų pasaulyje.

Playa de las Américas

Šis kurortas yra puikiai pritaikytas norintiems linksmai praleisti laiką, ypač jaunimui. Playa de las Américas garsėja savo naktiniu gyvenimu, barais ir klubais, taip pat puikiomis parduotuvėmis ir restoranais. Čia taip pat galima rasti puikių banglenčių ir kitiems vandens sportams pritaikytų vietų.

Los Cristianos

Anksčiau buvęs žvejų kaimelis, Los Cristianos dabar yra ramus kurortas, idealus šeimoms ir tiems, kurie nori atsipalaiduoti. Jo paplūdimiai yra švelnūs ir saugūs vaikams, o prieplauka siūlo ekskursijas laivais stebėti banginius ir delfinus. Los Cristianos taip pat garsėja savo puikiu pėsčiųjų promenadomis ir jaukiomis kavinukėmis.

Puerto de la Cruz

Šis kurortas šiaurės Tenerifėje yra žinomas dėl savo tradicinės architektūros ir autentiškesnio Ispanijos gyvenimo būdo. Puerto de la Cruz siūlo daugybę botaninių sodų, miestiečių parkų ir kolonijinio stiliaus pastatų. Čia taip pat rasite Loro Parque – vieną iš geriausių zoologijos sodų pasaulyje.

El Médano

Tai kurortas aktyvaus poilsio mėgėjams, ypač vėjo ir banglenčių sporto entuziastams. El Médano yra žinomas dėl savo ilgų smėlio paplūdimių ir nuolatinių vėjų, kurie sudaro puikias sąlygas burlenčių sportui.

Santa Cruz de Tenerife

Tenerifės sostinė ir didžiausias miestas siūlo mišinį tarp modernumo ir tradicijų. Lankytojai gali mėgautis kultūriniais objektais, tokių kaip Auditorio de Tenerife, muziejais ir gyvybingomis turgaus aikštėmis.

Kiekviename Tenerifės kurorte yra kažkas unikalaus, todėl ši sala gali pasiūlyti kažką kiekvieno skoniui. Renkantis kurortą, vertėtų atsižvelgti į asmeninius prioritetus – ar tai būtų prabangus atsipalaidavimas, šeimos atostogos ar aktyvus laisvalaikis prie jūros.

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!