Vokietija yra puiki šalis šeimoms, kurios keliauja su vaikais, siūlanti įvairias pramogas, edukacines patirtis ir įsimintinus nuotykius. Štai keletas populiariausių vietų, kurias verta aplankyti su vaikais, siekiant maksimaliai išnaudoti laiką šioje šalyje.

1. Europos Parkas

Europa-Park yra didžiausias pramogų parkas Vokietijoje ir antras pagal populiarumą Europoje po Paryžiaus „Disneyland“. Įsikūręs Ruste, netoli Freiburgas, parkas siūlo daugiau nei 100 atrakcijų ir pramogų, įskaitant amerikietiškas kalnelis, vandens pramogas ir teminius rajonus, atspindinčius įvairias Europos šalis. Tai puiki vieta visai šeimai, garantuojanti linksmybes ir nuotykius visą dieną.

2. Legoland Deutschland

Šis teminis parkas, įsikūręs Günzburg mieste, yra idealus pasirinkimas šeimoms su jaunesniais vaikais. Legoland siūlo daugybę LEGO blokų statybos zonų, važinėjimus atrakcionuose, šou ir netgi LEGO zoo. Tai puiki galimybė vaikams išlaisvinti savo kūrybiškumą ir mokytis per žaidimą.

3. Deutsches Muziejus

Įsikūręs Miunchene, Deutsches Muziejus yra vienas iš didžiausių mokslo ir technologijų muziejų pasaulyje. Čia vaikai gali išmokti apie fiziką, chemiją, biologiją ir inžineriją per interaktyvias ekspozicijas ir eksperimentus. Muziejuje yra specialios zonos vaikams, kur jie gali išbandyti įvairias mokslo sritis praktiškai.

4. Phantasialand

Šis pramogų parkas, esantis netoli Kelno, siūlo įvairius atrakcionus ir pramogas, pritaikytas skirtingo amžiaus vaikams. Phantasialand žavi savo unikaliomis teminėmis zonomis, tokiomis kaip mistinis Afrikos rajonas ar egzotiškasis Azijos kvartalas, kurie tampa nuotykių scena visai šeimai.

5. Zoom Erlebniswelt

Tai vienas iš moderniausių zoologijos sodų Europoje, įsikūręs Gelsenkirchene. Zoom Erlebniswelt siūlo patirti gamtą be narvų, kur gyvūnai gyvena kuo natūralesnėmis sąlygomis. Šeimos gali mėgautis ekskursijomis per Afrikos, Azijos ir Alaskos ekosistemas, stebėdami gyvūnus iš arti ir mokantis apie jų gyvenimo būdą.

6. Tropical Islands

Netoli Berlyno esantis Tropical Islands yra milžiniškas vidinis vandens parkas, kuriame galima rasti tropikų miško aplinką, dirbtinį jūros paplūdimį ir daugybę vandens pramogų. Šis parkas yra puikus pasirinkimas šeimoms, norinčioms pasimėgauti vandens linksmybėmis bet kuriuo metų laiku.

7. Dresden Zoo

Dresden Zoo yra vienas iš seniausių Vokietijoje, įsikūręs nuostabiai gražiame mieste – Drezdene. Zoologijos sodas siūlo šeimoms galimybę susipažinti su daugiau nei 300 gyvūnų rūšių, įskaitant retus ir nykstančius gyvūnus.

8. Sea Life München

Šis akvariumas Miunchene leidžia lankytojams pamatyti įvairių jūrų gyvūnų, tokių kaip rykliai, vėžliai ir įvairios žuvys. Sea Life taip pat siūlo edukacines programas ir įdomias ekskursijas, kurios padeda vaikams sužinoti apie jūrų ekosistemas ir jų išsaugojimą.

9. Bavarian Forest National Park

Šis nacionalinis parkas yra vienas iš didžiausių Vokietijoje ir siūlo įvairias gamtos stebėjimo galimybes. Vaikai mėgausis žygiavimu miško takais, lankydamiesi lankytojų centruose, kur yra interaktyvios ekspozicijos apie gamtą ir vietinę fauną.

10. Ravensburger Spieleland

Šis žaidimų ir pramogų parkas prie Boden ežero yra idealus pasirinkimas jaunesniems vaikams. Parkas siūlo daugybę žaidimų, įskaitant lavinamąsias veiklas, atrakcionus ir teminius nuotykius, susijusius su populiariais Ravensburger žaidimais ir dėlionėmis.

Šios vietos yra puikus pasirinkimas šeimoms su vaikais, leidžiančios ne tik pramogauti, bet ir mokytis, tyrinėti ir atrasti naujus dalykus kartu. Vokietija siūlo platų veiklų spektrą, užtikrinantį, kad kiekvienas šeimos narys ras kažką įdomaus ir prasmingo.

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!