Vokietija, žinoma dėl savo miškų, kalnų ir istorinių miestų, taip pat siūlo keletą įdomių safari parkų, kur galima stebėti laukinius gyvūnus jų natūralioje aplinkoje. Šie parkai suteikia unikalią galimybę artimai susipažinti su gyvūnais, kartu skatindami jų apsaugą ir supratimą apie gamtą.

Serengeti Park Hodenhagen

Serengeti Park Hodenhagen yra vienas iš didžiausių safari parkų Vokietijoje. Įsikūręs Nižniosios Saksonijos regione, parkas apima daugiau nei 200 hektarų ploto ir yra namai daugiau nei 1500 laukinių gyvūnų. Lankytojai gali važiuoti savo automobiliais arba naudotis parko autobusais, kad išvystų tokias rūšis kaip laukiniai zebrai, antilopės, raganosiai ir netgi baltieji raganosiai.

Patirtys Serengeti Parke

Parkas siūlo įvairias edukacines programas ir ekskursijas, kurios leidžia sužinoti daugiau apie gyvūnus ir jų buveines. Be to, Serengeti Park turi specialias zonas, tokias kaip „Monkey World”, kur galima stebėti įvairias beždžionių rūšis jų natūralioje aplinkoje.

Safaripark Stukenbrock

Safaripark Stukenbrock, įsikūręs Šiaurės Reino-Vestfalijoje, suteikia galimybę pamatyti daugiau kaip 600 gyvūnų, įskaitant baltuosius liūtus ir bengalinius tigrus. Parkas yra šeimai orientuotas ir siūlo įvairias pramogas ir atrakcijas, įskaitant amerikietiškų kalnelių atrakciją ir vaikų žaidimų aikšteles.

Edukacinės veiklos Stukenbrock Safariparke

Stukenbrock parkas taip pat aktyviai dalyvauja gyvūnų apsaugos programose ir edukuoja lankytojus apie svarbų vaidmenį, kurį kiekvienas gali atlikti norėdamas išsaugoti laukinę gamtą. Parko lankytojai gali dalyvauti edukacinėse paskaitose ir sužinoti apie gyvūnų elgsenos tyrimus.

Wildpark Schwarze Berge

Wildpark Schwarze Berge yra šeimos valdomas parkas netoli Hamburgo, kuris siūlo unikalią patirtį tiek suaugusiems, tiek vaikams. Parkas apima daugiau nei 50 rūšių gyvūnų, įskaitant vilkus, lokius, ir netgi retus europinius bizonus.

Vaikų atrakcijos Wildpark Schwarze Berge

Šiame parke ypač didelis dėmesys skiriamas švietimui ir vaikų užimtumui. Vaikai gali mokytis per interaktyvias edukacines programas, dalyvauti rankų darbo dirbtuvėse ir netgi mėgautis gyvūnų šėrimo demonstracijomis.

Apsilankymo safari parkuose poveikis

Apsilankymas šiuose parkuose ne tik suteikia neįkainojamą patirtį ir malonumą, bet ir padeda skatinti gyvūnų apsaugą bei gamtos išsaugojimą. Kiekvienas parkas siūlo skirtingas patirtis ir galimybes sužinoti daugiau apie gamtos išteklius ir būdus, kaip kiekvienas iš mūsų gali prisidėti prie jų išsaugojimo.

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!