Vokietija siūlo daugybę puikių vandens pramogų parkų, kurie patraukia tiek šeimas su vaikais, tiek ieškančius adrenalino ar atsipalaidavimo. Šie parkai pasižymi moderniomis vandens kalnelių sistemomis, bangų baseinais, SPA kompleksais ir kitomis pramogomis. Vandens parkai Vokietijoje yra populiari pramoga ne tik vasarą, bet ir žiemos metu, nes daugelis jų yra uždari ir šildomi. Štai keletas populiariausių vandens parkų šioje šalyje.

Tropical Islands

Esantis netoli Berlyno, Tropical Islands yra vienas didžiausių vidaus vandens parkų Europoje. Jis įsikūręs buvusiame oro balionų angare ir siūlo tropikų rojų Europos viduryje. Čia galima rasti tikrą atogrąžų mišką, upę, paplūdimius ir net įspūdingus vandens kalnelius. Tropical Islands taip pat siūlo įvairias sveikatingumo paslaugas, įskaitant saunas ir garų pirtis, kurios sudaro platų SPA kompleksą.

Rulantica

Rulantica yra naujausias pridėtinis Europa-Park projektas, kuris yra vienas didžiausių pramogų parkų Europoje, esantis Rust mieste, netoli Prancūzijos sienos. Vandens parkas yra tematizuotas kaip mifinė Šiaurės jūra, su daugiau nei 25 atrakcijomis, įskaitant kalnelius, bangų baseinus ir atsipalaidavimo zonas. Rulantica siūlo pramogas tiek vaikams, tiek suaugusiems, ir yra puikus pasirinkimas bet kokio oro sąlygomis.

Therme Erding

Therme Erding yra vienas didžiausių termalinių kompleksų pasaulyje ir jame yra Galaxy Erding – milžiniškas vandens pramogų parkas, esantis Erdinge, netoli Miuncheno. Galaxy siūlo platų vandens kalnelių asortimentą, nuo švelnių šeimyninių iki ekstremalių, kurie garantuoja adrenalino antplūdį. Be to, komplekse yra ir didelis sveikatingumo centras su įvairiomis pirtimis ir baseinais su mineraliniu vandeniu.

Badeparadies Schwarzwald

Šis vandens parkas įsikūręs Juodojo miško regione, Titisee-Neustadt mieste, ir yra puikus pasirinkimas norintiems derinti gamtos grožį su vandens pramogomis. Badeparadies Schwarzwald siūlo įvairias atrakcijas, įskaitant bangų baseinus, sūkurinius baseinus ir šeimoms skirtus vandens kalnelius. Taip pat čia yra atskiras SPA skyrius suaugusiems, kurie nori atsipalaiduoti.

AQUApark Oberhausen

Esantis Oberhausen mieste, šis parkas yra žinomas dėl savo unikalaus dizaino, kuris yra įkvėptas naftos pramonės. AQUApark siūlo įvairias vandens pramogas, įskaitant kalnelius, bangų baseiną ir vaikų žaidimų zonas. Vandens parkas taip pat žinomas dėl savo ekologinio požiūrio, naudojant saulės energiją ir kitas tvarias technologijas.

Šie vandens parkai Vokietijoje yra tik keletas iš daugybės, kurie siūlo puikias pramogas ir atsipalaidavimą visiems lankytojams. Jie yra idealus pasirinkimas šeimos laisvalaikio praleidimui ar tiesiog smagiai dienai su draugais.

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!