Heide Parkas, esantis Soltau, Žemutinėje Saksonijoje, yra vienas didžiausių ir populiariausių pramogų parkų Vokietijoje. Įkurtas 1978 m., šis pramogų parkas išsiplėtė iki 85 hektarų ir šiandien siūlo daugiau nei 40 atrakcionų, įskaitant įvairius amerikietiškus kalnelius, vandens atrakcijas ir teminius rajonus. Štai ką reikėtų žinoti apsilankantiems Heide Parke.

Atrakcionai Visoms Amžiaus Grupėms

Heide Parkas garsėja įvairiapusiškumu, kuris patenkins bet kokio amžiaus lankytojus. Vaikams skirti atrakcionai yra saugūs ir įdomūs, o suaugusiems – adrenalino kupini išbandymai.

Amerikietiški Kalneliai

Heide Parkas yra žinomas dėl savo įspūdingų amerikietiškų kalnelių. „Colossos“ – vieni iš aukščiausių medinių amerikietiškų kalnelių pasaulyje, kurie siūlo greitį ir aukštį, garantuojančius nepakartojamas patirtis. Kitas garsus atrakcionas – „Krake“, pirmieji Vokietijoje vertikaliai nukrentantys amerikietiški kalneliai, kurie įtraukia į gilų povandeninį pasaulį.

Vandens Atrakcionai

Vandens mylėtojai gali mėgautis atrakcionais kaip „Mountain Rafting“, kuris veda per sudėtingą upės taką su daugybe krioklių ir srovių. Taip pat „Aqua Spin“ siūlo suktis ir mėgautis vandens purškimu, kas yra ypač malonu karštą vasaros dieną.

Teminiai Rajonai

Parkas yra padalytas į teminius rajonus, kiekvienas iš jų sukuria unikalią atmosferą. Pavyzdžiui, „Transilvanija“ siūlo mistišką aplinką su pilimis ir vampyrais, o „Piratų bukta“ leidžia lankytojams jaustis tarsi tikri jūrų plėšikai.

Šou ir Pramogos

Be atrakcionų, Heide Parkas siūlo įvairias pramogas, tokias kaip gyvos šou pasirodymai, kuriuose dalyvauja profesionalūs artistai. Vaikai ypač mėgsta „Peppa Pig Land“, kur galima sutikti mėgstamiausius animacinių filmų veikėjus.

Apgyvendinimas ir Maitinimas

Tiems, kurie nori praleisti keletą dienų, Heide Parkas siūlo apgyvendinimo galimybes tiesiogiai parke. „Heide Park Abenteuerhotel“ yra teminis viešbutis, kurio interjeras dekoruotas pagal piratų ir dvarų motyvus. Be to, parke yra daugybė restoranų ir kavinių, kur galima paragauti tiek vietinės, tiek tarptautinės virtuvės patiekalų.

Heide Parkas yra puiki vieta, kur šeimos gali praleisti linksmai laiką, mėgautis įvairiais atrakcionais ir patirti neįkainojamus nuotykius. Tai vieta, kur kiekvienas atranda kažką sau, nepriklausomai nuo amžiaus ar pomėgių.

Galerija

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!