Panevėžio senvagės fontanas, esantis Kranto gatvėje Panevėžyje, yra viena iš miesto traukos vietų, kuri pritraukia tiek vietinius gyventojus, tiek turistus. Šis fontanas yra įrengtas gražioje Senvagės teritorijoje, kuri yra puiki vieta pasivaikščiojimams, poilsiui ir renginiams.

Senvagės fontanas yra modernus ir elegantiškas, suteikiantis aplinkai papildomo žavesio. Vakare fontanas yra apšviestas įvairiomis spalvomis, kas sukuria įspūdingą šviesos ir vandens spektaklį. Tai puiki vieta fotografijoms ir romantiškiems pasivaikščiojimams, ypač vakare, kai apšvietimas sukuria ypatingą atmosferą.

Senvagės teritorija, kurioje yra fontanas, yra puikiai sutvarkyta ir pritaikyta lankytojų patogumui. Čia įrengti patogūs takai, suoliukai, žaidimų aikštelės vaikams ir poilsio zonos. Vasaros metu fontanas ir aplinkinė teritorija tampa populiaria vieta šeimoms ir poroms, norintiems praleisti laiką gamtoje ir pasimėgauti gražiais vaizdais.

Senvagės fontanas taip pat yra dažnai naudojamas kaip renginių vieta. Čia vyksta įvairūs miesto renginiai, šventės ir koncertai, kurie pritraukia daugybę lankytojų. Fontanas ir jo aplinka suteikia puikią erdvę tiek dideliems renginiams, tiek ramiam poilsiui.

Panevėžio senvagės fontanas yra lengvai pasiekiamas tiek pėsčiomis, tiek automobiliu. Apsilankymas šiame fontane ir jo apylinkėse suteiks daug malonių įspūdžių, leis atsipalaiduoti ir pasimėgauti Panevėžio miesto grožiu. Tai vieta, kurioje galima ne tik pasivaikščioti, bet ir praleisti laiką su šeima ar draugais, mėgaujantis gražia aplinka ir vandens šou.

  • Kranto g., Panevėžys
  • Koordinatės: 55.730515, 24.362911
Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!