Sakurų parkas, esantis Upės gatvėje Vilniuje, yra viena iš labiausiai lankomų vietų pavasarį, kai pražysta sakurų medžiai. Šis parkas, įkurtas prie Neries upės, yra puiki vieta poilsiui, pasivaikščiojimams ir grožėjimuisi nuostabiais žydinčių sakurų vaizdais.

Sakurų parkas buvo įkurtas 2001 metais, siekiant pažymėti Lietuvos ir Japonijos diplomatinių santykių dešimtmetį. Parke yra pasodinta daugiau nei 200 sakurų medžių, kurie kiekvieną pavasarį pritraukia šimtus lankytojų. Žydint sakuroms, parkas virsta spalvotu rožiniu stebuklu, kuris žavi savo grožiu ir sukuria ypatingą atmosferą.

Parkas yra puikiai pritaikytas lankytojams. Čia yra įrengti takai, kuriais galima pasivaikščioti tarp žydinčių medžių, taip pat suoliukai, kur galima atsisėsti ir mėgautis vaizdais. Parkas yra populiari vieta ne tik pasivaikščiojimams, bet ir fotosesijoms, piknikams ir ramiam poilsiui gamtoje.

Be sakurų žydėjimo sezono, parkas yra gražus ir kitais metų laikais. Vasarą čia galima mėgautis žalia aplinka ir upės vaizdais, o rudenį parkas nusidažo įvairiomis spalvomis. Žiemą, nors sakurų medžiai būna nuogi, parkas vis tiek išlieka rami ir jauki vieta pasivaikščiojimams.

Sakurų parkas yra lengvai pasiekiamas tiek pėsčiomis, tiek automobiliu, ir yra netoli Vilniaus centro, todėl tai yra patogi vieta tiek miestiečiams, tiek turistams. Apsilankymas šiame parke suteiks daug malonių įspūdžių, leis pasimėgauti gamtos grožiu ir atsipalaiduoti nuo kasdienio miesto šurmulio. Tai vieta, kurioje kiekvienas gali rasti ramybę ir pasigrožėti nepakartojamais vaizdais.

  • Upės g., Vilnius
  • Koordinates: 54.695514, 25.272897
Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!